reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nie brałam nigdy, za to przeziebilam pęcherz [emoji24] wzięłam urofuragine ponoć 2 ciąży nie można mam nadzieję że to mi nie zaszkodzi choć jeszcze nie jestem (chyba) w ciazy
Do czasu zagnieżdżenia leki nie wpływają na zarodek, więc ten tydzień po owulacji na pewno nie zaszkodzi ;) mi w ciąży ginekolog zalecał Żuravit
 
Dzień 9 z dufostanem czekam dalej na tą nieszczesna @ i nadal jej brak.
Brzuch od rana boli jak na okres piersi tez bardzo tkliwe się zrobiły i wszystko mnie wkurza.
I teraz się zastanawiam czy skutkiem ubocznym dufostanu mogą być napady gorąca duszności i skoków ciśnienia? ?
 
Dzień 9 z dufostanem czekam dalej na tą nieszczesna @ i nadal jej brak.
Brzuch od rana boli jak na okres piersi tez bardzo tkliwe się zrobiły i wszystko mnie wkurza.
I teraz się zastanawiam czy skutkiem ubocznym dufostanu mogą być napady gorąca duszności i skoków ciśnienia? ?
A robiłaś test?
 
Tak w ciąży nie jestem dostałam dufostanem od lekarza na wywołanie okresu bo się spóźnia ostro. I mam iść jeszcze raz na hormony jak przyjdzie okres bo często ostatnio tak mam ze od 5 do 30 dni się spóźnia
No chyba że tak nie doczytałam. Nadejdzie lada dzień ja przed @ też chodzę wkurzona na maksa. Denerwuje mnie wszytko dosłownie. Q
 
Tylko co z tym dufostanem czy któraś z was miała jakieś dodatkowe niespodzianki jak ja. Napady gorąca i ciśnienie i delikatne dusznosci
 
reklama
O to długo się spóźnia. Mi też co miesiąc się spóźnia ale najwięcej mi się spóźnił 7 dni i nie wywołuje to tylko zawsze sam przychodzi. Nie mam żadnych boli przy miesiączce i gdy owu mam też nie czuje bólu żadnego jajnika. Coś musi być z hormonami jeśli się spóźnia ale może być tak że za wcześnie test zrobiłaś spróbuj za kilka dni zrobić test ciążowy. Mi ginekolog zawsze mówił że jeśli nie jestem w ciąży to miesiączka po wywoływaniu powinna przyjść minimum po 1 tabletce max po 3 tabletkach. Kiedyś każde spóźnienie wywolywalam miesiączke i faktycznie max po 3 tabletkach mi przychodziła miesiączka. Teraz to już u mnie norma że się spóźnia i cierpliwie czekam aż sama przyjdzie bo miesiączka jak jest wywoływana bardziej brzuch boli bynajmniej ja tak miałam.
 
Do góry