reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Mayerd ja czekam na ból brzucha przed @. Teraz wslychuje się w każdą reakcje.

Dobranoc tym które idą spać :-)

Hehe ja reż się uzaleznilam nawet jak nie mam czasu pisać to podczytuje na bieżąco.
 
reklama
To fajnie. Pozazdroscic podejscia opieki zdrowotnej do tematu. Naprawde. Ja w PL musialam za wszystko placic i w UK wszystkie tego typu badania tez sa odplatne. Nieplodnosc tu nie jest traktowana jako choroba w ktorej trzeba pomoc wiec za wszystko sie placi. Chyba, ze wynika to z nastepstw chorobowych. Wiekszosc badan wykonujemy w PL bo tu mozna zbankrutowac.
Tez mieszkam w UK i zgadzam sie. Ciaza do 12 tyg to nie ciaza. Badania podczas ciazy? Eee gdzie tam brzuch zmierza cisnienie tez plus waga i koniec. Ostatnio wynalazlam prywatna przychodnie i za samo badanie bhcg z krwi licza sobie £53 masakra jakas
 
Mayerd ja czekam na ból brzucha przed @. Teraz wslychuje się w każdą reakcje.

Dobranoc tym które idą spać :-)

Hehe ja reż się uzaleznilam nawet jak nie mam czasu pisać to podczytuje na bieżąco.
U mnie to samo, uzależnienie [emoji16] zaglądam tu codziennie jak tylko mam czas i podczytuje [emoji16]
 
Dziewczyny ja padam na pysk. Jest masakra w tej ciąży. W poprzedniej się tak nie czułam. Spać mi się chce, nie mam na nic ochoty i mdłości mam z rana. Ale potem już lepiej jest. Jestem wykończona wiecznie zmęczona.

Aga gratulacje mega super wieści przepraszam teraz doczytałam.

Olineekg daj znać jak test
 
Ale produkcja postów! No i fasolek ♡♡♡ jestem zachwycona [emoji173] gratuluję kochane. Ja wczoraj wróciłam z krótkiego urlopu w górach, ale dziś już w pracy. 11dc od 13 chce zacząć testy owu.
 
Dziewczyny ja padam na pysk. Jest masakra w tej ciąży. W poprzedniej się tak nie czułam. Spać mi się chce, nie mam na nic ochoty i mdłości mam z rana. Ale potem już lepiej jest. Jestem wykończona wiecznie zmęczona.

Aga gratulacje mega super wieści przepraszam teraz doczytałam.

Olineekg daj znać jak test
Z tego co pamiętam to przejściowe. potem będziesz miec więcej energii
 
Ja to patrzac na pogode za oknem to i bez ciąży mam niechec do wszystkiego i chroniczne zmeczenie..
Wstaje wlasnie do pracy.. i znow byle przetrwac do 16.. jutro wolne ale zdaje sie ze mam wizyte u dentysty..
Nie chce mi sie strasznie.. nastroj pod psem.. najchetniej bym sie zawinela w koldrze i nie wystawiala nosa.. ehh.. 18dc.. jeszcze 12 dni do testowania.. plyn czasie.. plyn..
 
Ja to patrzac na pogode za oknem to i bez ciąży mam niechec do wszystkiego i chroniczne zmeczenie..
Wstaje wlasnie do pracy.. i znow byle przetrwac do 16.. jutro wolne ale zdaje sie ze mam wizyte u dentysty..
Nie chce mi sie strasznie.. nastroj pod psem.. najchetniej bym sie zawinela w koldrze i nie wystawiala nosa.. ehh.. 18dc.. jeszcze 12 dni do testowania.. plyn czasie.. plyn..
Właśnie mi też [emoji24]
 
reklama
Ja to patrzac na pogode za oknem to i bez ciąży mam niechec do wszystkiego i chroniczne zmeczenie..
Wstaje wlasnie do pracy.. i znow byle przetrwac do 16.. jutro wolne ale zdaje sie ze mam wizyte u dentysty..
Nie chce mi sie strasznie.. nastroj pod psem.. najchetniej bym sie zawinela w koldrze i nie wystawiala nosa.. ehh.. 18dc.. jeszcze 12 dni do testowania.. plyn czasie.. plyn..
Mam tak samo.. Całą drogę do pracy dziś jechałam w ulewie i to takiej, ze ledwo wycieraczki wyrabiały [emoji53]
Trzeba przetrwać do weekendu, potem pogoda ma się w końcu poprawić, w niedzielę ma być już w ogóle cudnie, Poznań 24 stopnie i słońce, czas na doładowanie wit. D i zarumienie skóry [emoji16]
 
Do góry