reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Mam tak samo.. Całą drogę do pracy dziś jechałam w ulewie i to takiej, ze ledwo wycieraczki wyrabiały [emoji53]
Trzeba przetrwać do weekendu, potem pogoda ma się w końcu poprawić, w niedzielę ma być już w ogóle cudnie, Poznań 24 stopnie i słońce, czas na doładowanie wit. D i zarumienie skóry [emoji16]
A Ty też z Poznania? Ha ha ja na zwycięstwa przy galerii pestce mieszkam
 
reklama
Dziewczyny ja padam na pysk. Jest masakra w tej ciąży. W poprzedniej się tak nie czułam. Spać mi się chce, nie mam na nic ochoty i mdłości mam z rana. Ale potem już lepiej jest. Jestem wykończona wiecznie zmęczona.

Aga gratulacje mega super wieści przepraszam teraz doczytałam.

Olineekg daj znać jak test

Dzień dobry wszystkim [emoji4] Zaspałam do pracy z tego wszystkiego testu nie zrobiłam.. ale może i dobrze, chyba się boje, że znowu tylko jedna kreska [emoji53] udanego dnia dziewczyny mimo tej okropnej pogody.. a Tobie MartaSx dużo dużo odpoczynku!
 
Dzień dobry wszystkim [emoji4] Zaspałam do pracy z tego wszystkiego testu nie zrobiłam.. ale może i dobrze, chyba się boje, że znowu tylko jedna kreska [emoji53] udanego dnia dziewczyny mimo tej okropnej pogody.. a Tobie MartaSx dużo dużo odpoczynku!
Oj tam nie ma co się bać
 
reklama
Do góry