reklama

Starania 2019!

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny ale my jesteśmy dzielnie powiem wam
Ja to już czasami sama sobie się dziwię że tyle znoszę i nadal walczę i nie poddaje się. Choć czasami mam momenty załamania ale to tylko momenty. Wtedy w chodzę na forum i spowrotem mam siły do walki o fasolke. Ja już się chyba uzależnilam od tego forum. Rano wstaje biorę tabletki idę się myć ogarniam się i pierwsze co to tel do ręki i czytam forum.

reklama

Mayred91

Rozwiązania
0
Laski damy rade :)
Ja ucieam spać. Wzięłam nospe bo brzuch boli ale @ jeszcze nie ma.
A jutro musze tyle spraw ogarnać..
Dobranoc

MamaM123

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Właśnie dziś czytałam o tym u mamy ginekolog
zobaczcie, podaje sie w III trymestrze kobietom z Rh-
A Twoja siostra będzie musiała zapłacić za ten zastrzyk, czy jak to teraz jest? Artykuł z grudnia 2016 r. więc mogło się pozmieniać.
Ja na pewno będę chętna na taki zastrzyk profilaktycznie, bo mam Rh-. Nie zaszkodzi, a lepiej zapobiegać
Zobacz załącznik 973118
Z cego co mowiła to darmowe chociaż chodzi prywatnie
Właśnie dziś czytałam o tym u mamy ginekolog zobaczcie, podaje sie w III trymestrze kobietom z Rh-
A Twoja siostra będzie musiała zapłacić za ten zastrzyk, czy jak to teraz jest? Artykuł z grudnia 2016 r. więc mogło się pozmieniać.
Ja na pewno będę chętna na taki zastrzyk profilaktycznie, bo mam Rh-. Nie zaszkodzi, a lepiej zapobiegać Zobacz załącznik 973118
Z tego co mowiła darmowe .

Isasza4444

Rozwiązania
0
Mayerd ja czekam na ból brzucha przed @. Teraz wslychuje się w każdą reakcje.

Dobranoc tym które idą spać :-)

Hehe ja reż się uzaleznilam nawet jak nie mam czasu pisać to podczytuje na bieżąco.

kasia20021

Zaangażowana w BB
Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
To fajnie. Pozazdroscic podejscia opieki zdrowotnej do tematu. Naprawde. Ja w PL musialam za wszystko placic i w UK wszystkie tego typu badania tez sa odplatne. Nieplodnosc tu nie jest traktowana jako choroba w ktorej trzeba pomoc wiec za wszystko sie placi. Chyba, ze wynika to z nastepstw chorobowych. Wiekszosc badan wykonujemy w PL bo tu mozna zbankrutowac.
Tez mieszkam w UK i zgadzam sie. Ciaza do 12 tyg to nie ciaza. Badania podczas ciazy? Eee gdzie tam brzuch zmierza cisnienie tez plus waga i koniec. Ostatnio wynalazlam prywatna przychodnie i za samo badanie bhcg z krwi licza sobie £53 masakra jakas

paola425

Rozwiązania
0
Mayerd ja czekam na ból brzucha przed @. Teraz wslychuje się w każdą reakcje.

Dobranoc tym które idą spać :-)

Hehe ja reż się uzaleznilam nawet jak nie mam czasu pisać to podczytuje na bieżąco.
U mnie to samo, uzależnienie zaglądam tu codziennie jak tylko mam czas i podczytuje

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dziewczyny ja padam na pysk. Jest masakra w tej ciąży. W poprzedniej się tak nie czułam. Spać mi się chce, nie mam na nic ochoty i mdłości mam z rana. Ale potem już lepiej jest. Jestem wykończona wiecznie zmęczona.

Aga gratulacje mega super wieści przepraszam teraz doczytałam.

Olineekg daj znać jak test

adzik

Rozwiązania
0
Ale produkcja postów! No i fasolek ♡♡♡ jestem zachwycona gratuluję kochane. Ja wczoraj wróciłam z krótkiego urlopu w górach, ale dziś już w pracy. 11dc od 13 chce zacząć testy owu.

reklama

MamaM123

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny ja padam na pysk. Jest masakra w tej ciąży. W poprzedniej się tak nie czułam. Spać mi się chce, nie mam na nic ochoty i mdłości mam z rana. Ale potem już lepiej jest. Jestem wykończona wiecznie zmęczona.

Aga gratulacje mega super wieści przepraszam teraz doczytałam.

Olineekg daj znać jak test
Z tego co pamiętam to przejściowe. potem będziesz miec więcej energii

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs