reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A kawalek za Poznaniem z ktorej strony? [emoji16] ja mieszkam tuz za zachodnią granicą miasta - Skórzewo :)
Ja zupełnie druga strona, okolice Swarzędza [emoji6]
J a jeszcze dwa lata i chcemy się przeprowadzić okolice dopiewa, palenia zobaczymy gdzie działkę kupimy
Też myśleliśmy nas tymi miejscowościami, ale ostatecznie zapadła inna decyzja [emoji16]
Wolałam mieć bliżej do mamy niż do pracy, bo to ona będzie mi za chwilę bardziej potrzebna [emoji16]
 
reklama
Ja zupełnie druga strona, okolice Swarzędza [emoji6]
Też myśleliśmy nas tymi miejscowościami, ale ostatecznie zapadła inna decyzja [emoji16]
Wolałam mieć bliżej do mamy niż do pracy, bo to ona będzie mi za chwilę bardziej potrzebna [emoji16]
Mamę to ja mam 100 km a teściowa 60 sami jesteśmy więc luzik. I tak jest dobrze [emoji23]
Chcemy się budować. Teraz splacilismy hipotekę bo kupiliśmy mieszkanie dla syna żeby miał na start. I jak już splacona to chcemy się budować.
 
Mamę to ja mam 100 km a teściowa 60 sami jesteśmy więc luzik. I tak jest dobrze [emoji23]
Chcemy się budować. Teraz splacilismy hipotekę bo kupiliśmy mieszkanie dla syna żeby miał na start. I jak już splacona to chcemy się budować.
Pewnie, jak są możliwości finansowe to nie ma co się zastanawiać. W końcu synek musi mieć gdzie piłkę kopać, a maleństwo bawić się w piaskownicy [emoji16]
 
Pisalyscie ostatnio o aplikacjach do śledzenia owu. Mi każda pokazuje inną datę owu. Dodatkowo sprawdzałam na necie w kalkulatorze dni plodnych i to już w ogóle rozbieżność kilku dni. Wylicza mi na 20 21 22 i 23. Bądź tu człowieku mądry [emoji1787] jestem ciekawa co mi testy owu pokażą. Dbam o to żeby przytulanki były co 2 dni więc no kurczę kiedyś się musi udać [emoji847]
 
Pisalyscie ostatnio o aplikacjach do śledzenia owu. Mi każda pokazuje inną datę owu. Dodatkowo sprawdzałam na necie w kalkulatorze dni plodnych i to już w ogóle rozbieżność kilku dni. Wylicza mi na 20 21 22 i 23. Bądź tu człowieku mądry [emoji1787] jestem ciekawa co mi testy owu pokażą. Dbam o to żeby przytulanki były co 2 dni więc no kurczę kiedyś się musi udać [emoji847]
No u mnie rozbieznosc miedzy aplikacją a testami byla 2 dni.. w sensie apka pokazywala owu 2 dni wczesniej
 
Pisalyscie ostatnio o aplikacjach do śledzenia owu. Mi każda pokazuje inną datę owu. Dodatkowo sprawdzałam na necie w kalkulatorze dni plodnych i to już w ogóle rozbieżność kilku dni. Wylicza mi na 20 21 22 i 23. Bądź tu człowieku mądry [emoji1787] jestem ciekawa co mi testy owu pokażą. Dbam o to żeby przytulanki były co 2 dni więc no kurczę kiedyś się musi udać [emoji847]
To mamy owu w podobnym czasie, może będziemy razem testować potem [emoji16]
Mi pokazuje na 24/26.05 w apce, zobaczymy jak testy pokażą [emoji848]
 
A ja to dzisiaj w ogole jakas poddenerwowana jestem.. jakis taki scisk w zoladku ze az niedobrze sie robi.. miejsca sobie w pracy znalezc nie moge.. chodze w ta i spowrotem jak lew w ciasnej klatce.. nie wiem.. czy to wina pogody dzis czy co..
 
reklama
Do góry