reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny, u mnie chyba jednak była owu, bo temp. wzrosła do 37.5-37.2 (waha się w ciągu dnia). Nie wiem tylko kiedy ona niby była XD

Możecie polecić ginekologa w Warszawie, który przyjmuje na NFZ i specjalizuje się w niepłodności/PCOS?
 
reklama
Coś było z tą nocą. U mnie też pobudka 4. W tym cyklu miałam wszystkie pozytywne testy owu - były starania, mam nadzieję, że się uda... A jak nie to następny cykl nie będzie możliwości się starać.
Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię :)
My ruszamy od początku, dziś 5d.c. lada moment staranka czyli część najprzyjemniejsza ;) Owu nie sprawdzam w żaden sposób, kieruje się sygnałami wysylanymi przez ciało. Właściwie co mc mam bóle jajnika w czasie gdy powinna wystąpić Owu więc mam nadzieję że to jest właśnie to..czasem bez nospy się nie obejdzie.
 
Dziewczyny, u mnie chyba jednak była owu, bo temp. wzrosła do 37.5-37.2 (waha się w ciągu dnia). Nie wiem tylko kiedy ona niby była XD

Możecie polecić ginekologa w Warszawie, który przyjmuje na NFZ i specjalizuje się w niepłodności/PCOS?
Ja chodzę do poradni leczenia niepłodności w Szpitalu Bielańskim. Wszystko pod nosem, każde badanie możliwe do wykonania ale jeśli chodzi o lekarzy to uwazam ze trochę tasmowo traktują pacjentki...To oczywiscie moja subiektywna opinia. Każdy może inaczej postrzega i ma inne wymagania więc warto spróbować.
 
Cześć dziewczyny [emoji6]

Czy któraś z Was lub Waszych znajomych prowadziła ciążę w medicover w Poznaniu? Który lekarz stamtąd jest wart polecenia?
Pytam na zapas, może niedługo się przyda taka informacja [emoji4]
 
Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię :)
My ruszamy od początku, dziś 5d.c. lada moment staranka czyli część najprzyjemniejsza ;) Owu nie sprawdzam w żaden sposób, kieruje się sygnałami wysylanymi przez ciało. Właściwie co mc mam bóle jajnika w czasie gdy powinna wystąpić Owu więc mam nadzieję że to jest właśnie to..czasem bez nospy się nie obejdzie.
Dzięki:) też trzymam!
 
Ja chodzę do poradni leczenia niepłodności w Szpitalu Bielańskim. Wszystko pod nosem, każde badanie możliwe do wykonania ale jeśli chodzi o lekarzy to uwazam ze trochę tasmowo traktują pacjentki...To oczywiscie moja subiektywna opinia. Każdy może inaczej postrzega i ma inne wymagania więc warto spróbować.
Prawie sąsiadki!:-D wychowałam się na Bielanach, przy Zuga A potem Żeromskiego;) od 5 lat za mężem pod Wawa.
 
reklama
O mnie: mam 33 lata, mam core 10 lat i syna 8 lat. Na razie jestem na etapie przygotowan do stanu ciezarowego :) podwyzszone ths, zbijam przez trzy miesiace i wrzesien/pazdziernik zaczynam starania z moim :) nie popadam na razie w szal staran, nie mam zamiaru sprawdzac dni kiedy wystepuje owu itd itp :) czas pokaze jak sie wszystko pouklada...
jezeli ktoras z was potrzebowalaby jakis info, odnosnie ciazy, porodu, wychowania ze wzgledu na moje male doswiadczenie sluze pomoca :D
 
Do góry