reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, 4 cykl wiek 36l

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2020
Postów
4
Witajcie,
Staramy się o dzidziusia. Mamy po 36l, mam jedno dziecko ( 11lat), jestem 5 lat po usunięciu szyjki macicy
W Lipcu badał mnie lekarz ginekolog, USG - wszystko prawidłowo, powiedział że jestem płodna.
01.09 - 02.09 miałam okres, współżyjemy z partnerem średnio co 2, 3 dni bez zabezpieczenia, testy owulacyjne - wskazywały na owulacje właściwie od 6.09, wg kalendarzyka powinna być 15.09 cały czas pasek testowy na teście jest tak gruby jak pasek kontrolny.
Od około 5 dni mam temperaturę 37,3 (waha się 36,9 - 37,6) przedwczoraj miałam o 5 rano plamienie, trwało 2h przy tym silny ból w podbrzuszu (wzięłam nospe po czym przeszło)
Wczoraj zrobiłem test owulacyjny, kreska testowa jest co najmniej 2x grubsza od kontrolnej dziś to samo ( powinno już być po owulacji) nigdy nie widziałam tak mocnych kresek na tescie owulacyjnym, zrobiłam od razu test ciążowy i wyszedł negatywny.
Staramy się o potomka 4 cykl.
Czy często Wam zdarza się tak długa owulacja? co to może być, wizyta u ginekologa dopiero piątek...
 
reklama
To nie jest tak długo owulacja.
Testy owulacyjne robi się tylko i wyłącznie do pierwszego pozytywnego testu i koniec. Od tego pozytywnego testu owulacja powinna wystąpić od 24-36h. Poziom hormonu LH utrzymuje się dłużej w organizmie, ale już dawno jest po owulacji :) A test ciążowy wyjdzie pozytywny max 2 dni przed @, wcześniej nie ma sensu testować :)
 
Do góry