reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

reklama
Ja też mam 36, za chwilę 37 :-D Mamy też już jedno dziecko, prawie 9 letnie. Mam mnóstwo obaw (+ dodatkowe związane z dziwną sytuacją z powodu Covid) , ale bardzoooo byśmy chcieli jeszcze jedno maleństwo 🥰
 
Mnie też wiem stresował bardzo. W czerwcu miałam wpadkę i byłam przerażona ze względu na to, że właśnie młoda nie jestem. Niestety poroniłam ale mam fajną ginekolog która mi mówi że teraz 35+ to normalny wiek na ciążę. Ja mam już dwóch synów 13 i 11.
Moja ginekolog też mówi, że dziś ta granica bardzo się przesuwa. W zeszłym roku staraliśmy się przez jakiś czas ale nie udawało się (wyniki ok). Potem przerwaliśmy starania z kilku powodów i temat wrócił. Wiem, że to już "ostatni dzwonek". Jak nie teraz to wcale. Odkąd interesuję się tematem poznałam sporo dziewczyn które zostały mamami troszkę później :)
 
Cześć 🙂
W lutym kończę 37 lat 😀 od ponad roku staramy się o dziecko. Za nami 2 poronienia ale nie podajemy się. Po dość obszernej diagnostyce naszych niepowodzeń jest nadzieja że następnym razem się uda 🙂
Mam już syna, 13 latka 🙂 ( z byłym mężem ) i marzy mi się jeszcze jeden maluszek ❤️
 
Cześć 🙂
W lutym kończę 37 lat 😀 od ponad roku staramy się o dziecko. Za nami 2 poronienia ale nie podajemy się. Po dość obszernej diagnostyce naszych niepowodzeń jest nadzieja że następnym razem się uda 🙂
Mam już syna, 13 latka 🙂 ( z byłym mężem ) i marzy mi się jeszcze jeden maluszek ❤️
Witaj :)
Widzę, że jak do tej pory wszystkie 3 jesteśmy w podobnym wieku :) Wierzę, że się uda każdej z nas ♥️Ja zaczynam po nowym roku starania bo jestem w trakcie brania antybiotyku. Nasze dziecko bardzooo chce rodzeństwo. Super, gdyby udało się spełnić jego marzenie (a przy okazji nasze ☺️)
 
Szklana a z jakiegoś konkretnego powodu właśnie po wakacjach? Ja w styczniu idę na kontrolę (tzw coroczny przegląd :-p ) do ginekologa. I zobaczymy co powie, jak wyjdzie cytologia.
 
To Plan męża. Teraz wpadliśmy w czerwcu i aż do poronienia przez 4 miesiące czułam się fatalnie, wciąż mdlałam. Zupełnie byłam nie do życia. Stwierdził że w tamtym roku całe wakacje był tylko z dziećmi bo ja totalny zgon więc w tym roku, zajmiemy się dziećmi a po wakacjach możemy zrobić sobie dziecko 🙈
Oczywiście nie będziemy się zabezpieczać, kończyć we mnie też nie będzie i jak coś wyjdzie to fajnie a jak nie to po wakacjach już tak z nogami do góry po seksie 😂😂
Rozumiem :) Zanim ja się ogarnę z cytologią, zanim się pozbieram po antybiotyku to pewno niedługo przed Tobą zacznę starania :rofl2: Ciekawe co nam przyniesie 2021r. Czy będzie opcja wyjazdu na jakieś fajne wakacje... Na ferie nas "ugotowali" Narty albo inne atrakcje w kraju przekreślone skutecznie:baffled:
Urodziłam 30.10 mam 36 lat :) zaraz 37
Gratulacje :) Długo się starałaś o maleństwo?
 
reklama
Do góry