reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Starania o dziecko

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
15 Styczeń 2020
Postów
8
Rozwiązania
0
Cześć

Mam problem od maja 2019 staramy s o e z mężem o dziecko i nadal nic. Byłam u ginekologa cytologia i usg dobre. Badanie nasienia męża poniżej.

Objętość 4
PH 7.4
Lekkość i barwa prawidłowa
Żywotność 50
Ruch postępowy szybki 40
Ruch postępów wolny 10
Nieruchome 50
Liczba plemnikow w 1m 52,5×10^6
Morfologia prawidłowa 50
Mikroskopowe leukocyty 2-5
Won swoista
Czas upłynienia 30
Stan zmetnienia prawidłowy

Proszę o interpretację wyników. Oraz poradę co dalej robić?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry