reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć

Jakos marny mam dzisiaj humor. Coś mi się zdaje,że się nie udało bo brzuch mnie boli z całej siły.Pewnie jutro tempka spadnie.

Carla gratuluję wizyty.Fajne to zdjęcie synka.Co do pracy to miałam umowę do lipca,skończyła się i teraz szukam nowej.Jak nie znajdę to sama rozkręcam interes.

Dorcia- jak teraz mi się nie uda to też będę pauzować ze staraniami.Pewnie tak do jesieni albo i nawet zimy.To będziemy sobie mogły poczekać razem.

Muffi -jak ćwiczenia? Ja muszę powrócić do jakichś ćwiczeń bo porzuciłam je z myslą ,ze i tak przytyję w ciąży ale chyba trzeba jakieś zacząć
 
reklama
Fuma ładny masz ten wykres ;) Aż kusi, żeby test zrobić ;)

A na ćwiczenia dziś nie mam ochoty :p
 
Hej , chyba pierwszy raz w życiu cieszę się że deszcz pada :) , nareszcie jest czym oddychać :)

Vinga - udanego urlopu !
Makota - trzymam kciuki
Wasila - a jak tam u Ciebie bo chyba testować miałaś ??
Fuma - za Ciebie również trzymam kciuki :) oby @ nie przyszła !!
 
Hejka ja jestem, ale ogarneła mnie niemoc, nic tylko bym spała, w pracy ledwo wysiedziałam :(
Vinga - udanego wypoczynku:)
Fuma - trzymam kciuki oby @ nie przyszła :)
Muffi - Ty leniuchu :)
Amelia - mnie dzisiejszy deszcz tez cieszy, w końcu się wyśpię - mam przynajmniej taką nadzieje. No i dobrze, że w końcu weekend:)
Miłego wieczorku.
 
O, Aniołek ja dzisiaj też miałam taką niemoc. Przyszłam do pracy i nic dosłownie nic mi się nie chciało. Moje wewnętrzne ja krzyczało chcę na kanapę pooglądać w TV ogłupiające filmidła.

A wieczorem postanowiłam zrobić misję poznawczą i rozłożyłam test ciążowy na czynniki pierwsze ;-)Ale ze mnie świiiir :szok:
 
Makota i jak wygląda teścior "od środka" ???

Vinga bawcie się dobrze !!!

Fuma nie korci Cię zrobić sikacza ??? Tempko w górę !!!

Aniołek ciśnienie dzisiaj do bani było .... ale myślę że będziesz się czuc dobrze bo chłody nadchodzą :-D

mallaika nooo dawno Cię nie było...fajnie że o nas nie zapomniałaś :)

Gabryska dzięki za życzonka...Oliwia od dzisiaj jest już "nastolatką" !!! Właśnie pobiegła z koleżanką na kino plenerowe !!!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - Wszystkiego naj naj dla córci:) Rośni Ci pannica :) Jeszcze trochę i zacznie kawalerów do domu przyprowadzać :)

Makota a robiłaś test czy tylko go rozebrałas??
 
A u nas nie padało, a w trakcie jednej nocy zrobiło sie z 33 (wczoraj) na 22 stopnie (dziś). Masakra!

A ja zrobiłam dziś pyszną lemoniadę!!! Polecam! Ma identyczny kolor jak na zdjęciu - fajna na jakieś imprezki np dla dzieci ;) Tutaj link: Lemoniada porzeczkowa - Przepis
 
reklama
Aniołek, to był test z wczoraj, dziś go rozebrałam żeby się lepiej przyjrzeć bo mi szkiełko przeszkadzało. :rofl2:
Dorcia, nic ciekawego wewnątrz nie ma.
Budowa-plytki-testowej.jpg
 

Załączniki

  • Budowa-plytki-testowej.jpg
    Budowa-plytki-testowej.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 14
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry