reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Nie rozkreci... na pewno, to zwiazane z owulacja masz na bank, fajnie ze podobne dni cyklu mamy ja dzis 18 dc tylko. Szybsza owu mialam niz Ty, jak masz sluz to zawsze latwiej ocenic kiedy ta owu moze byc, wiec to dobry znak:)
 
Nie rozkreci... na pewno, to zwiazane z owulacja masz na bank, fajnie ze podobne dni cyklu mamy ja dzis 18 dc tylko. Szybsza owu mialam niz Ty, jak masz sluz to zawsze latwiej ocenic kiedy ta owu moze byc, wiec to dobry znak:)
Może w końcu pojawią się dobre wiadomości na majówkę ;)
 
Hej Dziewczyny co u Was ? Który cykl ? Ja 16 dc w czwartek idę do lekarza...ten czas teraz po owulacji nie znoszę go bo wtedy mam w głowie największy kocioł.
 
Hej, ja dzis 21dc ale kiepsko sie czuje, wczoraj bylam pelna energii, a dzis jak tylko wstalam to mam bol glowy taki nad oczami, robilam zimmy oklad, ale caly dzien nie mam sily na nic, leże, troche spie, a do tego mierzylam temp. to mam tak 37,2
Troche sie dziwie co ze mna, chyba to nie covid bo teraz wszyscy siedzimy i tak w domu, ale mam takie niespokojne mysli.
Progesteron biore do piatku rano i wtedy robie test, ale tez sie boje co wyjdzie:no:
 
U mnie 18dc.. piersi już bolą jak cholera, ale ten objaw mam co miesiąc.. uznałam tym razem ze będzie co będzie.. 😘 trzymam kochane za Was kciuki ✊😘
 
Hej, ja dzis 21dc ale kiepsko sie czuje, wczoraj bylam pelna energii, a dzis jak tylko wstalam to mam bol glowy taki nad oczami, robilam zimmy oklad, ale caly dzien nie mam sily na nic, leże, troche spie, a do tego mierzylam temp. to mam tak 37,2
Troche sie dziwie co ze mna, chyba to nie covid bo teraz wszyscy siedzimy i tak w domu, ale mam takie niespokojne mysli.
Progesteron biore do piatku rano i wtedy robie test, ale tez sie boje co wyjdzie:no:
Jak się kochana czujesz?
 
Czesc- wczoraj nie wytrzymalam i wzielam ibuprom zatoki, od razu lepiej sie poczulam i na wieczor temperatury nie mialam juz, dzis rano obudzilam sie o 5 i tak drzemalam do 9, ale jak wstalam to juz jest dobrze, temperatura dzis 36,7 wiec jest ok. Dziwne te wczorajsze moje objawy byly. Najwazniejsze ze to nie covid, bo jego najbardziej sie obawialam przy staraniach, pytalam nawet gina czy sie szczepic, ale sama postanowilam ze jak sie staram to wole nie, bo nie wiadomo jak po szczepionce moj organizm by zareagowal.
A jak Twoje samopoczucie?
 
reklama
Czesc- wczoraj nie wytrzymalam i wzielam ibuprom zatoki, od razu lepiej sie poczulam i na wieczor temperatury nie mialam juz, dzis rano obudzilam sie o 5 i tak drzemalam do 9, ale jak wstalam to juz jest dobrze, temperatura dzis 36,7 wiec jest ok. Dziwne te wczorajsze moje objawy byly. Najwazniejsze ze to nie covid, bo jego najbardziej sie obawialam przy staraniach, pytalam nawet gina czy sie szczepic, ale sama postanowilam ze jak sie staram to wole nie, bo nie wiadomo jak po szczepionce moj organizm by zareagowal.
A jak Twoje samopoczucie?
Dobrze że już jest ok, ja przechorowalam covida, ale na szczęście jak przeziębienie. Czuje się taka zmęczona, bez życia i boli już brzuch plus piersi.. 10dni do @..
 
Do góry