reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Hej lacze sie w bolu😭😢
ja juz wczoraj 26 dc musialam zatestowac zeby wiedziec co z progiem, i oczywiscie z porannego moczu biel!!!!
znow odstawiam leki i czekam na @ , ale powiem ze smutek wielki, bo w tym miesiacu wszystko pieknie na monitoringu potwierdzone, starania i sluz tez ok, wiec tym bardziej wkurw... bo czemu, czemu nie wychodzi?
Może za wcześnie na test.. do póki nie ma @, nie wszystko stracone :* trzymam kciuki ✊
 
Ja właśnie dostałam @ ale akurat ja nie jestem zaskoczona ani rozczarowana bo nie było z czego w tak ciążę zajść... W pon jadę na badania a w maju mam umówioną wizytę w klinice niepłodności. Już mam dość stania w miejscu. Może tam podadzą jakieś inne leki na stymulacje. Nie mam nic do stracenia oprócz trochę kasy [emoji3526]
 
Ja też już powoli łapie dola że znowu nam się nie udało teraz kiedy wszystko niby już w porządku wiem ze to dopiero drugi cykl po laparo ale jak się człowiek już tyle stara to same wiecie ci czuje....
Z nasieniem męża u nas tez nie było rewelacji, lekarz mówił ze z tych wyników powinno być dziecko ale te 2% prawidłowej morfologi plemników mnie martwiły i tak po zdrowej diecie, rzuceniu palenia i witamin poprawiły mu się na 5 % :)
 
Ja też już powoli łapie dola że znowu nam się nie udało teraz kiedy wszystko niby już w porządku wiem ze to dopiero drugi cykl po laparo ale jak się człowiek już tyle stara to same wiecie ci czuje....
Z nasieniem męża u nas tez nie było rewelacji, lekarz mówił ze z tych wyników powinno być dziecko ale te 2% prawidłowej morfologi plemników mnie martwiły i tak po zdrowej diecie, rzuceniu palenia i witamin poprawiły mu się na 5 % :)
A gdzie robiliście badania nasienia?
 
Cześć Dziewczyny,

Ja również dostałam od lekarza skierowanie na laparoskopie. jeździmy do naprotechnologia, który zlecił nam wiele badań i wszystko wychodzi dobrze, więc laparoskopia ma jeszcze sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku. Jeszcze się wstrzymujemy z tym badaniem, bo jest inwazyjne i czekamy z decyzją. Ale czytałam, ze u jednej z was też nic nie wychodziło na USG, a po laparoskopi pokazały się problemy...

U mnie dodatkowo wyszło, ze najprawdopodobniej mam zespół Sjogrena (choroba autoimunologiczna), więc diagnozuje się w ta strone i już z wynikami pojedziemy w czerwcu do naszego lekarza. Moze miał takie pacjentki:> Moze to jest jakis kierunek w poszukiwaniu żródła niepłodności.
 
Cześć Dziewczyny,

Ja również dostałam od lekarza skierowanie na laparoskopie. jeździmy do naprotechnologia, który zlecił nam wiele badań i wszystko wychodzi dobrze, więc laparoskopia ma jeszcze sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku. Jeszcze się wstrzymujemy z tym badaniem, bo jest inwazyjne i czekamy z decyzją. Ale czytałam, ze u jednej z was też nic nie wychodziło na USG, a po laparoskopi pokazały się problemy...

U mnie dodatkowo wyszło, ze najprawdopodobniej mam zespół Sjogrena (choroba autoimunologiczna), więc diagnozuje się w ta strone i już z wynikami pojedziemy w czerwcu do naszego lekarza. Moze miał takie pacjentki:> Moze to jest jakis kierunek w poszukiwaniu żródła niepłodności.
Witaj kochana, tak u mnie było czysto na USG a w trakcie zabiegu okazało się że mam endometrioze 2 stopnia plus zrosty otrzewnowe. Nie ma się czego bać i warto dowiedzieć się co jest w środku. :) Jeszcze w ciążę nie zaszłam ale mam nadzieję że niedługo zobaczę wymarzone dwie kreski ❤️ trzymam za Ciebie kciuki ✊😘
 
reklama
Witaj kochana, tak u mnie było czysto na USG a w trakcie zabiegu okazało się że mam endometrioze 2 stopnia plus zrosty otrzewnowe. Nie ma się czego bać i warto dowiedzieć się co jest w środku. :) Jeszcze w ciążę nie zaszłam ale mam nadzieję że niedługo zobaczę wymarzone dwie kreski ❤️ trzymam za Ciebie kciuki ✊😘

Dziękuje :) widziałam, ze staracie się już 5 lat, a mimo wszystko tyle w Tobie nadziei, to piękne :)

Wstrzymujemy się jeszcze, bo diagnozują tę chorobę autoimmunologiczną. W czerwcu mamy wizytę u lekarza naprotechnologa i zobaczymy co powie. On o tej chorobie jeszcze nie wie, więc może będzie miał pomysł co dalej. U nas we wrześniu będą 3 lata starań.

Czytałam też, że suplementujesz sie prostymi rzeczami. U mnie podobnie, kwas foliowy, wapń i witamina D.

A w obserwacjach stosuje metodę creightona.
 
Do góry