reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

To Ty objawy masz, a ja mam 22dc i zupelnie nic nie mam, zadnych objawow typu piersi, czy podbrzusze, czasem zakluje mnie z lewej strony, a owu mialam z prawej wiec tez nie wiem czemu akurat lewa strona.
I tak czekam do piatku, ale boje sie zawsze testowac bo rozczarowanie nadal mam jak sie nie udaje.
 
reklama
To Ty objawy masz, a ja mam 22dc i zupelnie nic nie mam, zadnych objawow typu piersi, czy podbrzusze, czasem zakluje mnie z lewej strony, a owu mialam z prawej wiec tez nie wiem czemu akurat lewa strona.
I tak czekam do piatku, ale boje sie zawsze testowac bo rozczarowanie nadal mam jak sie nie udaje.
Ja mam takie objawy zawsze przed @ więc nie nastawiam się, mimo że bardzo ale to bardzo bym chciała..
 
Hej. U mnie dziś 23 dc, dziś zrobiłam test i biel vizira, odstawiłam więc luteinę i juz się plamienia pojawiły więc czekam na @. Nie będę pisać jak nastrój bo doskonale wiecie jak to jest. Dodzwoniłam się dziś do polecanej pani doktor , wizytę mam w połowie maja , mam do tego czasu zrobić znów wszystkie hormony w 2-3 dc , w okolicach owu a jak zdążę to jeszcze proga. Pani doktor po rozmowie i objawach i wysłuchaniu wszystkiego co mnie martwi podejrzewa niedomogę ciałka żółtego.
 
Hej. U mnie dziś 23 dc, dziś zrobiłam test i biel vizira, odstawiłam więc luteinę i juz się plamienia pojawiły więc czekam na @. Nie będę pisać jak nastrój bo doskonale wiecie jak to jest. Dodzwoniłam się dziś do polecanej pani doktor , wizytę mam w połowie maja , mam do tego czasu zrobić znów wszystkie hormony w 2-3 dc , w okolicach owu a jak zdążę to jeszcze proga. Pani doktor po rozmowie i objawach i wysłuchaniu wszystkiego
Hej. U mnie dziś 23 dc, dziś zrobiłam test i biel vizira, odstawiłam więc luteinę i juz się plamienia pojawiły więc czekam na @. Nie będę pisać jak nastrój bo doskonale wiecie jak to jest. Dodzwoniłam się dziś do polecanej pani doktor , wizytę mam w połowie maja , mam do tego czasu zrobić znów wszystkie hormony w 2-3 dc , w okolicach owu a jak zdążę to jeszcze proga. Pani doktor po rozmowie i objawach i wysłuchaniu wszystkiego co mnie martwi podejrzewa niedomogę ciałka żółtego.
Długo się staracie ? Jakie masz cykle może zbyt wcześnie na test ?
 
Hej lacze sie w bolu😭😢
ja juz wczoraj 26 dc musialam zatestowac zeby wiedziec co z progiem, i oczywiscie z porannego moczu biel!!!!
znow odstawiam leki i czekam na @ , ale powiem ze smutek wielki, bo w tym miesiacu wszystko pieknie na monitoringu potwierdzone, starania i sluz tez ok, wiec tym bardziej wkurw... bo czemu, czemu nie wychodzi?
 
reklama
Do góry