reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Co Twój lekarz powiedział o staraniach? Dostałaś od razu zielone światło? I co z endometrioza? Była rozległa?
Nie mam jeszcze wyników hist pat. Profesor który przeprowadził zabieg kazał starać się od razu wręcz zalecił a mojego lekarza mam dopiero 9 marca. Więc zobaczymy co powie.. nie spodziewałam się że w ogóle mam endometrioze plus zrosty.
 
reklama
Nie mam jeszcze wyników hist pat. Profesor który przeprowadził zabieg kazał starać się od razu wręcz zalecił a mojego lekarza mam dopiero 9 marca. Więc zobaczymy co powie.. nie spodziewałam się że w ogóle mam endometrioze plus zrosty.
Nie było nic na USG? U mnie tylko torbiel była ale lekarz mówił że macica mało ruchoma. Wczoraj zadzwonił do mnie mój lekarz i na pytanie kiedy można powiedział żeby najpierw wszystko się zagoiło. Zobaczę co będzie w dniach płodnych. U mnie był problem z pękaniem pęcherzyka i niby laparo miała w tym pomóc. Mam wielke nadzieję że tak będzie. Bo nawet zastrzyk na pęknięcie nie działał.
 
Nie było nic na USG? U mnie tylko torbiel była ale lekarz mówił że macica mało ruchoma. Wczoraj zadzwonił do mnie mój lekarz i na pytanie kiedy można powiedział żeby najpierw wszystko się zagoiło. Zobaczę co będzie w dniach płodnych. U mnie był problem z pękaniem pęcherzyka i niby laparo miała w tym pomóc. Mam wielke nadzieję że tak będzie. Bo nawet zastrzyk na pęknięcie nie działał.
U mnie na USG było czysto.. zanim dostałam się do lekarza w Krakowie, leczyłam się w Rzeszowie i tam widzieli tylko kasę.. cieszę się że już jestem po laparo, jeszcze tydzień do wyników hist pat bo one pokażą więcej. Ile lat macie z mężem?
 
Gratulacje [emoji3590][emoji3590] ja jestem 9 dni po laparo i dzisiaj już uskutecznilam starania, mam nadzieję że szczęście się do nas uśmiechnie i otrzymamy upragnione maleństwo [emoji123]

Nie obejrzysz się i będzie po. Kiedy masz termin?
A byłaś na kontroli USG przed rozpoczęciem starań? U mnie płodne wypadają 13 dni po zabiegu i zastanawiam się czy lekarz pozwoli mi się starać
 
Dziewczyny mam pytanie, czy laparoskopię robiłyście prywatnie czy na NFZ? Mój lekarz na ostatniej wizycie coś wspominał o laparoskopii. Jak się nam nie uda zajść w najbliższych miesiącach to pewnie się zdecydujemy. Zastanawiam się tylko czy idzie to jakoś zrobić na NFZ?
 
A byłaś na kontroli USG przed rozpoczęciem starań? U mnie płodne wypadają 13 dni po zabiegu i zastanawiam się czy lekarz pozwoli mi się starać

A byłaś na kontroli USG przed rozpoczęciem starań? U mnie płodne wypadają 13 dni po zabiegu i zastanawiam się czy lekarz pozwoli mi się starać
Miałam USG w szpitalu dzień po zabiegu. Lekarz kazał się starać wręcz osobiście zalecił. Nawet w formie @ dostałam taką informację. Na karcie było info żeby dwa tyg zaczekać. Ja wstrzymałam się 1,5.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy laparoskopię robiłyście prywatnie czy na NFZ? Mój lekarz na ostatniej wizycie coś wspominał o laparoskopii. Jak się nam nie uda zajść w najbliższych miesiącach to pewnie się zdecydujemy. Zastanawiam się tylko czy idzie to jakoś zrobić na NFZ?
Ja miałam na nfz
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy laparoskopię robiłyście prywatnie czy na NFZ? Mój lekarz na ostatniej wizycie coś wspominał o laparoskopii. Jak się nam nie uda zajść w najbliższych miesiącach to pewnie się zdecydujemy. Zastanawiam się tylko czy idzie to jakoś zrobić na NFZ?
Ja też miałam na NFZ. Mimo że lekarz prywatnie ale dodatkowo pracuje w szpitalu i mnie wcisnął.
 
Do góry