reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Ja też miałam na NFZ. Mimo że lekarz prywatnie ale dodatkowo pracuje w szpitalu i mnie wcisnął.

To tak jak u mnie :) profesor jest kierownikiem oddziału więc tylko za wizytę zapłaciłam ;)
Ehh to wam się trafiło 😉 mój gin powiedział, że jak będę chciała na nfz to raczej nie pomoże bo nie pracuje w żadnym szpitalu. Szkoda mi tyle kasy płacić prywatnie za to badanie. Może coś wymyślę do tego czasu, żeby zrobić to na nfz.
 
Ehh to wam się trafiło 😉 mój gin powiedział, że jak będę chciała na nfz to raczej nie pomoże bo nie pracuje w żadnym szpitalu. Szkoda mi tyle kasy płacić prywatnie za to badanie. Może coś wymyślę do tego czasu, żeby zrobić to na nfz.
Może idź na wizytę do innego lekarza. Skąd jesteś?
 
Może idź na wizytę do innego lekarza. Skąd jesteś?
Jestem z okolic Warszawy. Z mojego lekarza rezygnować nie chce bo on mnie leczy immunologicznie. Jestem po 2 poronieniach. Ewentualnie mogłabym dodatkowo znaleźć jakiego innego lekarza, tylko ciekawe czy tak od razu by mnie skierował na laparoskopię. Pogadam jeszcze ze swoim ginem, on jest bardzo spoko, może kogoś mi poleci.
 
Jestem z okolic Warszawy. Z mojego lekarza rezygnować nie chce bo on mnie leczy immunologicznie. Jestem po 2 poronieniach. Ewentualnie mogłabym dodatkowo znaleźć jakiego innego lekarza, tylko ciekawe czy tak od razu by mnie skierował na laparoskopię. Pogadam jeszcze ze swoim ginem, on jest bardzo spoko, może kogoś mi poleci.
No raczej o to mi chodzi by pójść do kogoś dodatkowo bo ja tak właśnie zrobiłam ;) leczę się w klinice niepłodności i mój lekarz kazał pójść do profesora w innej klinice. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie.
 
No raczej o to mi chodzi by pójść do kogoś dodatkowo bo ja tak właśnie zrobiłam ;) leczę się w klinice niepłodności i mój lekarz kazał pójść do profesora w innej klinice. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie.
O to super 🙂 to i ja tak zrobię 🙂
Dzięki 😊
 
reklama
Trzymam kciuki żeby nie przyszła! Nie testujesz wcześniej?
Robiłam sikanca wczoraj ale biel.. co prawda przytulanki były w 18dc więc może za wcześnie na test. Cykle mam 28 dniowe i owu też musiałaby się przesunąć ale przez ten zabieg i ogólne średnie moje samopoczucie po to już nie wiem. Wcześniej nie miałam sił na przytulanki :)
 
Do góry