reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Wstrzymałam się dzisiaj, jak @ nie przyjdzie zrobię jutro ;) już mam dość patrzenia na te jedne kreski ;)
Niestety, trzeci dzień spóźnienia a test biały.. myślałam jeszcze żeby pójść na krew ale nie wiem czy jest sens..
 
Ostatnia edycja:
Byłam na kontroli. Wszystko wygląda ok i możemy się spokojnie starać jednak w tym cyklu już raczej nic z tego nie będzie bo nie ma na żadnym jajniku pęcherzyka[emoji17] w kolejnym cyklu znowu około płodnych mam przyjść na monitoring. Lekarz powiedział że tak może być i że pierwsze 3 cykle zostawimy naturalnie bez stymulacji.
 
Byłam na kontroli. Wszystko wygląda ok i możemy się spokojnie starać jednak w tym cyklu już raczej nic z tego nie będzie bo nie ma na żadnym jajniku pęcherzyka[emoji17] w kolejnym cyklu znowu około płodnych mam przyjść na monitoring. Lekarz powiedział że tak może być i że pierwsze 3 cykle zostawimy naturalnie bez stymulacji.
Najważniejsze że wszystko ok. Coś więcej mówił? Trzymam mocno za Ciebie kciuki, byś szybko zobaczyła wymarzone dwie kreski ❤️
 
reklama
@Hankaa a jaktam u Ciebie? Mi lada dzień się pojawi okres bo już go czuje:/ oby nie jutro bo wracam już do pracy a ponoć pierwsza po zabiegu jest bolesna:/ tak okrutnie nie chce wracać że masakra , nienawidzę swojej pracy, tego ciągłego stresu, zachowań szefa :/
 
Do góry