reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Hej dziewczyny- jestem po laparo w listopadzie, jajowody drozne, usuniecie endo 2 stopnia- lekarz kazal sie starac od razu a tu mija 4 miesiac i nic- a powiedzial ze do pol roku teraz najlepszy czas na zajcsie
 
reklama
A dzis 2 dc- a myslalam ze tym razem bedzie ok bo bralam utrogesan,ktory mial mi pomoc a tylko cykl mi 10 dni wydluzyl, w tym cyklu mam dodatkowo lamette przyjac jednorazowo 3 tabletki jutro
 
@Hankaa a jaktam u Ciebie? Mi lada dzień się pojawi okres bo już go czuje:/ oby nie jutro bo wracam już do pracy a ponoć pierwsza po zabiegu jest bolesna:/ tak okrutnie nie chce wracać że masakra , nienawidzę swojej pracy, tego ciągłego stresu, zachowań szefa :/
U mnie @ spóźnia się 4dzien.. raz objawy są, raz ich nie ma.. oszaleć można.. staraliscie się po zabiegu? Gdzie pracujesz? Może mogłabyś przedłużyć L4?
 
Hej dziewczyny- jestem po laparo w listopadzie, jajowody drozne, usuniecie endo 2 stopnia- lekarz kazal sie starac od razu a tu mija 4 miesiac i nic- a powiedzial ze do pol roku teraz najlepszy czas na zajcsie
Czyli u Ciebie to co i u mnie.. Endo 2 stopnia.. ale ja mam wizytę 9marca.. z tym że @ się spóźnia i znając moje szczęście przyjdzie na samą wizytę..
 
A dzis 2 dc- a myslalam ze tym razem bedzie ok bo bralam utrogesan,ktory mial mi pomoc a tylko cykl mi 10 dni wydluzyl, w tym cyklu mam dodatkowo lamette przyjac jednorazowo 3 tabletki jutro
Jaki lekarz ma plan gdyby się nie udało?? Cholera mnie bierze że my bardzo chcemy i się staramy i nic.. a druga wywalone całe życie i ma.. niesprawiedliwe jest to wszystko.. a jeszcze co chwilę dowiaduje się o nowej ciąży w otoczeniu
 
Jaki lekarz ma plan gdyby się nie udało?? Cholera mnie bierze że my bardzo chcemy i się staramy i nic.. a druga wywalone całe życie i ma.. niesprawiedliwe jest to wszystko.. a jeszcze co chwilę dowiaduje się o nowej ciąży w otoczeniu
Moj lekarz to jak bylam w tamtym cyklu na monitoringu to powiedzial ze u mnie przyczyna nieplodnosci usunieta- czyli zrosty i endo i teraz powinno sie udac a tu nic😭 mnie juz za kazdym razem jak dostaje @ to placz i niedowiezanie, bo mialo sie udac a znowu nic. Nie wspomne ile kasy na leki wydaje ja i maz
 
Moj lekarz to jak bylam w tamtym cyklu na monitoringu to powiedzial ze u mnie przyczyna nieplodnosci usunieta- czyli zrosty i endo i teraz powinno sie udac a tu nic😭 mnie juz za kazdym razem jak dostaje @ to placz i niedowiezanie, bo mialo sie udac a znowu nic. Nie wspomne ile kasy na leki wydaje ja i maz
 
Moj lekarz to jak bylam w tamtym cyklu na monitoringu to powiedzial ze u mnie przyczyna nieplodnosci usunieta- czyli zrosty i endo i teraz powinno sie udac a tu nic😭 mnie juz za kazdym razem jak dostaje @ to placz i niedowiezanie, bo mialo sie udac a znowu nic. Nie wspomne ile kasy na leki wydaje ja i maz
Rozumiem Cię.. 😢 ale nie możemy się poddać, na końcu na pewno czeka na nas nagroda. Długo się staracie?
 
reklama
Zaraz za stara bede, dobrze ze mam juz corki ( blizniaczki) ale zaszlam z nimi w 3 cyklu staran a teraz od 5 lat nic i niby endo bylo przyczyna bo zrosty po cesarce sie mogly pomawic,ale cholerka mnie bierze bo jak mowisz wszystkie wokolo zachodza a ja nic☹️
 
Do góry