reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Hejka. Miałam histeroskopie z laparoskopia 17 lutego, było podejrzenie niedrożności ale wszystko ok. Do lekarza chodzę prywatnie a na zabieg mnie skierował na NFZ do takiej małej kliniki ginekologicznej. Zwolnienia dostałam łącznie 16 dni ale mogę przedłużyć bez problemu. Starać kazał się od razu tzn jak tylko się fizycznie będę czuć dobrze. Ja miałam tradycyjne szwy jeden w pępku a drugi w okolicy jajnika. Wiadomo nie czułam się rewelacyjnie kilka dni po ale już tak w 60% już się czuję ok.
 
reklama
Hejka. Miałam histeroskopie z laparoskopia 17 lutego, było podejrzenie niedrożności ale wszystko ok. Do lekarza chodzę prywatnie a na zabieg mnie skierował na NFZ do takiej małej kliniki ginekologicznej. Zwolnienia dostałam łącznie 16 dni ale mogę przedłużyć bez problemu. Starać kazał się od razu tzn jak tylko się fizycznie będę czuć dobrze. Ja miałam tradycyjne szwy jeden w pępku a drugi w okolicy jajnika. Wiadomo nie czułam się rewelacyjnie kilka dni po ale już tak w 60% już się czuję ok.
Witaj[emoji3526] super że wszystko ok z jajowodami. to była laparoskopia diagnostyczna czy cos ci usuwali? Starałas się w cyklu z laparo czy w następnym?
 
Robiłam sikanca wczoraj ale biel.. co prawda przytulanki były w 18dc więc może za wcześnie na test. Cykle mam 28 dniowe i owu też musiałaby się przesunąć ale przez ten zabieg i ogólne średnie moje samopoczucie po to już nie wiem. Wcześniej nie miałam sił na przytulanki :)
Może jeszcze nie wszystko stracone. Czekam na wieści!
 
Witaj[emoji3526] super że wszystko ok z jajowodami. to była laparoskopia diagnostyczna czy cos ci usuwali? Starałas się w cyklu z laparo czy w następnym?
Diagnostyczna , szukali przyczyny braku ciąży tak od środka. Nie nie starałam się niestety. Zabieg miałam tuż po miesiączce a kilka dni po zabiegu owu bo mam krótkie cykle. Szczerze to jeszcze nie czuje się fizycznie gotowa na seks. Także czekam na kolejny cykl.
 
Robiłam sikanca wczoraj ale biel.. co prawda przytulanki były w 18dc więc może za wcześnie na test. Cykle mam 28 dniowe i owu też musiałaby się przesunąć ale przez ten zabieg i ogólne średnie moje samopoczucie po to już nie wiem. Wcześniej nie miałam sił na przytulanki :)
I jak tam?
 
reklama
Do góry