reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Ach ale byłby prezent na święta 🙈 mówią że dopóki nie na @ jest nadzieja ale po tylu miesiącach starań zauważyłam że jak robię test to i tak z myślą w głowie że pewnie będzie biel vizira, chyba tracę nadzieje...
Takie już jesteśmy, wszystko w czarnych barwach ale nie powinien nikt się dziwić.. ;*
 
W większości brązowo- beżowe. Czasem pojawi się odrobina różowego. A możesz dokładnie wyjaśnić dlaczego kolor jest ważny?
Brunatne lub brązowe upławy przed okresem, czasami interpretowane jako plamienie przed okresem, drugiej fazie cyklu, mogą być przyczyną niedomogi lutealnej lub wskazywać, ze zaraz pojawi sie okres.
Różowy śluz przed okresem świadczyć moze też o tym, ze jest niewydolność ciałka żółtego, które nie wydziela odpowiedniej ilości progesteronu. Różowy śluz może być również oznaką ciąży.
 
W większości brązowo- beżowe. Czasem pojawi się odrobina różowego. A możesz dokładnie wyjaśnić dlaczego kolor jest ważny?
U mnie też plamienia praktycznie zawsze przed @ a od kiedy się starać zaczęłam to już regularnie. Lekarz dawał mi duphaston i różnie raz pomagał a raz nie. U mnie 5dc mam już umówioną wizytę około owulacji żeby zobaczyć czy cos urosło. Będę go w tym mcu prosić o ovitrele jeśli będzie pęcherzyk.
 
Ja miałam laparoskopie bo miałam torbiel i lekarze podejrzewali endometrioze. Niestety diagnoza się potwierdziła i mam zatkany jeden jajowod, drugi udrożnili. W ciążę zaszłam w piątym cyklu po i teraz siedzi obok mnie moja 8 miesięczna maruda (ząbkowanie) synuś ❤️
A jak duża była ta torbiel?
 
Cześć dziewczyny, ja mam torbiel endometrialna 19mm na prawym jajniku. Moja gin odradza laparoskopie przy tak małej torbieli, ponieważ jeszcze nie rodziłam a mogą się robić zrosty. Zaleca laparoskopie, gdy torbiel ma ok 4-5cm.
 
Cześć dziewczyny, ja mam torbiel endometrialna 19mm na prawym jajniku. Moja gin odradza laparoskopie przy tak małej torbieli, ponieważ jeszcze nie rodziłam a mogą się robić zrosty. Zaleca laparoskopie, gdy torbiel ma ok 4-5cm.
Ja miałam laparo diagnostyczną i dopiero wtedy wyszła endometrioza i zrosty.. mimo że nigdy nie miałam żadnego zabiegu.. niestety nie wszystko jest widoczne podczas USG.
 
Cześć dziewczyny, ja mam torbiel endometrialna 19mm na prawym jajniku. Moja gin odradza laparoskopie przy tak małej torbieli, ponieważ jeszcze nie rodziłam a mogą się robić zrosty. Zaleca laparoskopie, gdy torbiel ma ok 4-5cm.
Ja mam torbiel 3,5 cm i zostawili ją!jak robili laparoskopię. Usunęli jedynie zrosty no i ciąże jajowodową. Wiec Twoja się nie będzie kwalifikować do zabiegu.
 
reklama
Ja mam torbiel 3,5 cm i zostawili ją!jak robili laparoskopię. Usunęli jedynie zrosty no i ciąże jajowodową. Wiec Twoja się nie będzie kwalifikować do zabiegu.
Nom wiem właśnie, że się nie będzie kwalifikowala ale wydaje mi się, że ona też między innymi utrudnia mi zajscie w ciążę i ja z tego jajnika nie mam wgl owulacji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry