reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

1 ciąża Laparoskopia,histeroskopia,pół roku farmakologicznej menopauzy,kuracja hormonalna, odbarczanie torbieli i oczywiście monitoring cyklu trwało to 2lata wszystko:/ 2 ciąża samo się udało ponieważ pierwsza ciąża uśpiła troszkę ta endometrioze :)
Czyli nie usuwałas torbieli ?
Duże były ?
 
reklama
Bonifratrów Katowice NFZ Laparoskopia
Histeroskopia prywatnie Bocian Katowice
Od 2019 mam spokój bo ciąża karmienie i teraz kolejna ciąża :/ ale zacznę miesiączkować i znowu się znacznie przygoda...


Wiesz co już nie pamiętam
Postaram się znaleźć gdzieś USG

O, słyszałam o Bonifratow. Szukałam tam czegoś, ale już nie pamietam czego, być może któryś z lekarzy tam pracuje. Tez jestem ze slaska [emoji16]
 
Hej :) ja dziś miałam wizytę w klinice i podchodzimy teraz do inseminacji fertil chip chociaż po wynikach męża myślałam że będzie in vitro tylko.
Pani doktor fajna i konkretna no zobaczymy co to z tego będzie...
 
reklama
Do góry