reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po poronieniu

Borowka695840

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Maj 2023
Postów
54
Hej mam pytanko w czerwcu poroniłam 1 ciąże, przed poronieniem czułam każdy cykl owulacyjny ból jajników i śluz, wiedziałam co i kiedy. Minęło 5 miesiący dopiero mamy 1 zielone światło i chyba się nie udało ale rzecz w tym ze nie czuje żadnych bóli owulacyjnych ani nie mam śluzu robiłam testy ale ciężko je zinterpretować . Hormony wróciły mi do normy. Możliwe ze mogło coś stać się z owulacja ? Jak nie będzie się udawać wtedy pójdę to sprawdzić
 
reklama
Hej mam pytanko w czerwcu poroniłam 1 ciąże, przed poronieniem czułam każdy cykl owulacyjny ból jajników i śluz, wiedziałam co i kiedy. Minęło 5 miesiący dopiero mamy 1 zielone światło i chyba się nie udało ale rzecz w tym ze nie czuje żadnych bóli owulacyjnych ani nie mam śluzu robiłam testy ale ciężko je zinterpretować . Hormony wróciły mi do normy. Możliwe ze mogło coś stać się z owulacja ? Jak nie będzie się udawać wtedy pójdę to sprawdzić
Ja po poronieniu chodzilam na monitoring owulacji. Wydawalo mi się, ze jest ok a owulacja byla pozniej niz przypuszczalam .. te testy owulacyjne to ciagle pozytywne mi wychodzily wiec sie tym nie sugerowalam 🙃 a po poronieniu wszystko może sie zmienic :)
 
Ja po poronieniu chodzilam na monitoring owulacji. Wydawalo mi się, ze jest ok a owulacja byla pozniej niz przypuszczalam .. te testy owulacyjne to ciagle pozytywne mi wychodzily wiec sie tym nie sugerowalam 🙃 a po poronieniu wszystko może sie zmienic :)
Przed miałam tak owulacje w 13,14 dniu a po owulacji w którym dniu cyklu miałaś ? Tez wydaje mi się ze chyba była w 17,18 teraz
 
Do góry