• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hmmm, no to faktycznie może być problem....bo ja mam kota lotnika, bądź spadochroniarza lub niedoszłego samobójce róznie go nazywają:):).....chociaż w sumie....Przyjażnie się zawiązują wbrew stereotypom...nigdy nic nie wiadomo,może miłości by nie było, bo to kastrat, no chyba że....w sumie trzeba by tolerancyjnym na rózne orientacje;) wiec wiesz, nie przekraślaj tak wszystkiego:) W dzisiejszych czas musimy być otwarci:):):P
Może to jest własnie ta jedyna szansa dla Twojego moredercy i mojego lotnika, niedoszłego samobójcy:):)....może przekreślasz własnie ich wspólną przyszłość!...zastanów się:):):):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny ;) Ja całe popołudnie spędziłam na ogrodzie bo przypomniałam sobie że czas sadzić kwiatki i posprzątać troche po zimie :D
A w końcu niedługo sezon grillowy :D
 
magenta powodzenia życzę, w końcu Ty wiesz najlepiej co jest dla Ciebie najlepsze
dagne gratuluję bty, super!
ael piekna dzidzia, właśnie siedzę z moim i obczajam członki tego maleństwa, wcześiej brałam dupkę za główkę, dopiero teraz się skapowałam :-D
a ja dziewczyny chyba umrę z bólu piersi, nigdy jeszcze mnie tak nie bolały, nawet chodzić nie mogę, nie mówiąc o dotykaniu, gorące są i wielkie, a w tym miesiącu nie było przytulanek aż do ostatniej niedzieli, więc to na pewno nie fasolinka, eh każdy cykl inny
 
Cześć dziewczyny

ale sie denerwuje ide jutro zrobic nastepne badanie bety 18kwietnia miałam 406.2 więc po dwóch dniach powinien wzrosnąc
 
Ja zrobiłam test płytkowy bo brodawki mnie bolały i ogólne dziwnie sie czułam a tu 2 kreski poszłam na bete 18kwietnia a tu wynik 406.2 jutro powtrzam
 
Mineranla, dopiero zobaczyłam wynik Twojej bety :) jest ładna :) i na bank jutro się powiększy, trzymam kciuki :) ja też jutro lecę drugi raz na betę i także czuję mały niepokój, ale nie chcę się niepotrzebnie denerwować :) ale cóż, taki nasz los - ciągle drżeć o fasolkę...
 
Ginekolog potwierdził ci dagne ciąze?

bo mi dziś robił ale nic nie widział widział jakis płyn ale nie jest w stanie stwierdzic mam iśc jutro na bete i po świetach na usg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry