reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No dzien dobry wszystkim ja sie stawiam obowiazkowo odrazu po obudzeniu na BB a co..:)
fifka starania sa...:) powoli do przodu:) hehe.. od nowego roku mam postanowienie.. wyleczyc sie z uzaleznienia od coca coli haha, i nie jesc slodyczy...to zabija moja wage:( a nie chciałabym w ciazy jak orka wygladac :(
zafasolkuje 22 tydzien wyglada bosko tylko pozazdroscic:D
lamiav dzien dobry:)
neciuszka dzien dobry kochana, a c pewnie ze sie wyrecz zmywarka... pamietaj nie masz sie ciotka zameczac.. grunt to dbanie o siebie i duzo odpoczynku:)
 
reklama
neciuszka: a właścieiwe co ci sie w rękę stało ????
fjnie wam z tymi zmywarkami, aj to sama sobie zmywarką jestem :-), ale wolę to niż ścieranie kurzy ;-)

karla: no coca cola jest strasznie nie zdrowa, ja raczej mało jej piłam ale w ciaży nabrałam więcej chęć na szczęście mój S. mnie powstrzymuje i opiernicza jak chce pić :-). Dba juz o swoja córeczkę ;-)

fifka:
no asam jestem ciekawa co ci gin powie, czy juz każą ci rodzić czy jeszcze nie a to fałszywy alarm
 
Ona ma mi wypisać skierowanie do szpitala na poród i odbierać go! Więc, muszę wytrwać do tej 15 żeby z nią zdążyć porozmawiać :tak: ale brzuch mam jak kamień, śluzu jeszcze więcej niż było i mały od paru dni cicho siedzi.



teraz jak tak patrze skurcze są co jakieś 15min i nie znikają mimo zmiany pozycji na siedzącą...



Ale ten artykuł dał mi spokój ducha....
http://magazyn.netmama.pl/ciaza/rozwoj/33-i-34-tydzien-ciazy-788/
 
Karla, Lamia na na co dzień zmywam bo mi się latać nie chce z garami do kuchni teściowej na zmywarkę z której ona i tak nie korzysta ale nic.

Lamia no właśnie nie wiem co się stało ale boli mnie już drugi dzień na zgięciu ręka. Teraz nawet bardziej od głupiego włożenia naczyń :/ ale nie chciałam zostawiać mężowi bo ciągle zmywa ostatnio.

A na obiad chyba zupę jakąś wstawię bo inaczej nie wiem jak coś zrobię innego :(
 
fifka: a widzisz czyli z tego co tam piszą juz nie masz się czym martwić,tylko rozkałdać nogi :-)

neciuszka: no to dziwne ze ci tak z niczego bili, a smarujesz jakąś maścią ?
Ja wczoraj sobie zrobiłam rosołek na jajeczkach, taki babciny i zjadłam prawie cały taki rondelek :-) był pyszny

Dzisiaj jadę do przychodni zmienić lekarza rodzinnego, bo tu gdzie teraz jestem zapisana mój lekarz nie ma u siebie połoznej, a przepiszę do mojej starej przychodni gdzie byłam jako dziecko, będę miała tam blisko do mamy, no i znam lekarkę, bo byłam jej pacjentką i położne są tam fajne, i jest pediatra, także wszystko na miejscu i nawet swoje labolatorium mają wiec nie będę w kolejkach stała w szpitalu. Oby mnie przepisały bo to moja mam chodziła gadać bo za bardzo nuie chcą nigogo zapisywać bo mają dużo pacjentów, ale poprosiła szefową przychodni i mam karteczkę z króeą mam iść
 
reklama
Lamia jak tak przeanalizowałam to w sobotę niosłam dwa te duże tymbarki w tej ręce co prawda tylko kawałek bo z garażu do domu ale jednak i potem ciasto sałatka robione było. A zaczęło mnie boleć koło wieczora w sobotę. posmarowałam sobie naproxenem bo mi się przypomniało że można tym.
 
Do góry