reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
:-) dla porownania tez zdjecie z 14 tygodnia:-)
kurcze na tym zdjęciu to chyba wygląda na jeszcze większy:p a przynajmniej mi sie taki duzy nie wydawał w lustrze :-p
 

Załączniki

  • DSC00233.jpg
    DSC00233.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC00285.jpg
    DSC00285.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
ale wiecie co, az w szoku jestem, ze przez 3 tygodnie mi tak urósł:szok: do tej pory nic nie przytyłam, ale jutro ide do lekarza wiec cos czuje ze waga mogła podskoczyc, ale tylo brzuch mam większy, bo tak to wszystko w normie, mieszcze się jeszcze we wszystkie swoje ubrania:-)
 
reklama
Cześc babeczki
Musiałam troszkę odreagować ,popłakałam sobie pospałam i idę się pożalić. Widzę że Aelek juz naświetliła sytuację więc nie będe się powtarzała.
Powiem Wam tylko że człowiekowi nóż się w kieszeni otwiera.
Skierowanie dostałam na 2 tylko dlatego żebym świat nie spędziła w szpitalu ale juz mogłam rodzić. Co za szpital ! LEkarze nie wiedzą kiedy mają czyszczenie oddziału???
Podobno są tylko 3 miejsca i przyjmuja tylko rodzące. Zapytałam jakie są powody tego że ciężarnym z cukrzycą wywołuje się wcześniej poród. Lekarz mi odpowiedział że nie jest to ciąża kierująca się fizjologią i może dojść do uszkodzenia płodu . Usłyszałam ze jeszcze nie mam 39 tyg.:szok: bo w/g nich termin mam na 11.01 więc mam jeszcze 3 dni.
Jutro mam znowu jechać..pytam czy jest szansa że zostanę...raczej nie. Mają moje badania więc nie mogę jechać do innego szpitala zresztą cukrzycowych nie chcą za bardzo przyjmować chyba że jest w trakcie akcji porodowej.
Martwię się o to moje maleństwo . Jutro jak mnie znowu odeślą spróbuję się dostać do tej mojej lekarki i zapytać co mam zrobić w tej sytuacji.
Posprzątałam dzisiaj,posiedziałam w ciepłej wodzie i namawiam małego do wyjścia ale myślę że nie ma ochoty. Brzuch wysoko tylko parcie na dół odczuwam czasem.

No to się wyżaliłam :*
Dziękuję Wam bardzo za kciuki i zainteresowanie!!!!!!
 
Do góry