Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Dzieki dziewczyny. To dokoncze sobie spokojnie ten co mam a nastepnym razem kupie ten 0,6
Witam dziewczyny
Nie odzywałam się długo ale was czasem podczytywałam i wiem mniej wiecej co uwas.
Gratuluje nowych dzieciątek forumowych dla Dagne, Sil i Mieneralnej...
Trzymam kciuki za Iwaska, Magde i Fifkę, które są na wylocie.
Gratuluje pięknych brzuszków i dobrze rozwijających się ciąż.
Ja od października,kiedy skonczyłam dwumiesięczną kurację taqbletkową chciałam się starac ale cos nie wychodziło i nawet nie chciałam się angażowac udzielając się na forum i zawracjać wam głowę bo chyba na to siły nie miałam.
Dzisiaj jednak dostałam z mężem trzecią szansę od losu na bycie rodzicem....i zobaczyłam na teście II kreseczki.
Jestem totalnie zaskoczona,bo ten cykl juz posłałam na straty totalnie a tu takie zaskoczenie.
Bardzo mocno prosze o masę fluidków i trzymanie mocno kciuków,żeby te początki przebiegły dobrze, bo oczywiście nie obca mi bedzie panika i strach ale staram się myslec pozytywnie.
Bardzo mocno dziewczyny liczę na wasze wsparcie i dobre słowo![]()
grzanka nie zwracamy uwagi na pozycje, staramy sie nie myslec poprostu o tym ze chcemy zajsc w ciaze, tylko staramy sie kiedy mamy na to ochote i w jaki sposob nam przyjdzie do glowy, bez zadnego nakrecania sie
Kochana z tego co się orientuje to ten 0,6 jest na recepteDzieki dziewczyny. To dokoncze sobie spokojnie ten co mam a nastepnym razem kupie ten 0,6
Tak tylko zapytałam ...grzanka nie zwracamy uwagi na pozycje, staramy sie nie myslec poprostu o tym ze chcemy zajsc w ciaze, tylko staramy sie kiedy mamy na to ochote i w jaki sposob nam przyjdzie do glowy, bez zadnego nakrecania sie