reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no chociaz cie rozsmieszylam ;-)

ael no teraz to sie zarumienilam ;-P ze sie wydalo ;-):zawstydzona/y:

ael wspolczuje ze ci placek nie wyszedl ja musze w koncu kupic parmezan i jogurt naturalny i cukinie i boczek zrobic ta zapiekanke co w telewizji na kanale dzieciecym zrobili bo az mam na ia ochote ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ael wspolczuje ze ci placek nie wyszedl ja musze w koncu kupic parmezan i jogurt naturalny i cukinie i zrobic ta zapiekanke co w telewizji na kanale dzieciecym zrobili bo az mam na ia ochote ;-)

Jutro po prostu wezmę całość zmieszam jeszcze raz i nie będę się wydurniać upiekę normalne placki na patelni jak placki ziemniaczane. Pawłowi dałam porcję to jeszcze pół mojej wciągnął, jemu smakowało. W smaku jest bardzo dobre, ostre, ale konsystencja do dupy.


hyhyhy dalszy punkt wykładu
-gadżety
-pozycje
-do wyboru ;-)

Tutaj poproś Atanka hahaha :-) normalnie kochana Żabo jesteś mistrz! :-)
 
Sil- wodnik mówisz… myślałam, że może Lewek jak ja :-) skoro tak Cię do kociaków ciągnie ;-)
Slepy-nooo to masz jak w banku, zwalę Ci się na łeb i dopiero będzie :-p aaa Gdynia mówisz :-) faktycznie komunikacja w troj-ście jest extra :-) ha ha tam u Was to wiem jakie mieszkania „tanie” są :-p w tym roku jak w Gd, byliśmy oglądaliśmy apartamenty :-) 25 tys. …. za m2 :-p może ze dwa, trzy metry mogłabym kupić :-p co tu jest grane z tymi deskami? :-p
Miq- śliczny masz ten brzusio :-)
Fasolka -ależ wygadujesz głupoty :-p pięknie Ci w tej sukience :-) oooo tak Atanek dobrze prawi :-D dorwij męża jak nie po dobroci, to na Chamca – zobaczysz, że po fakcie będzie Ci wdzięczy :-)
Aaaatanku- ale pieprzykiem zaleciało :-) Też nie znałam Cię od tej strony :-D
Aelcia- a Ty takiej świętoszki nie udawaj, zboczeńcze jeden :-p :-*

LASKI MAM PROPOZYCJĘ CO DO FOTEK FASOLCI… ZRZUCAMY SIĘ NA BILET DO ZOO DLA NIEJ BO NIE WIE JAK SŁOŃ WYGLĄDA :-D
Mam nadzieję, że wielce się nic tu nie zmieniło przez dwa dni :-) więc idę spać, bo zdechnę :-p a jutro znów mnie czeka 10h pracy :-/ Kolorowych snów :-)
 
z gadzetow to wibratora niemam a na panienskim dostalam kajdanki i nakladke z durexa ;-P i pedzel i czekolade do ciala ;-P

a co do pozycji to ja uwielbiam stol ;-P
 
Ostatnia edycja:
Truskawka! Ja nie gram, ja jestem świętoszek! Kto mnie ostatnio podrywał w nocy przez telefon cooo!?!?! :p


Atanku no no noo, ja normalnie odpadam, nie mogę przy Tobie :-D



Idę babiczki myju myju, i lulu.
Dobranoc! :*
 
hihii ;-) no ja grzeczna jestem ;-P to nie to co kiedys ;-P jak bym wam powiedziala co sie robilo z 2 facetami ;)zanim meza nie mialam ;-P to wogle mnie przeswiecicie ;-)
 
reklama
Do góry