reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczyny:) juz od dluzszego czasu śledze to forum, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam sie napisac swojego pierwszego i mam nadzieje, że nie ostatniego posta. Od października planujemy z mężem rozpoczac starania o naszego pierwszego bobasa. Kilka dni temu byłam u ginekologa, zrobiłam cytologie i usg jajników i wszystko było OK.Od dawna lykam codziennie kwas foliowy. Dostałam też skierowanie na morfologię, TSH i mocz oraz we własnym zakresie mam zrobic tokso i cytomegalie. Miałam zamiar sie jutro wybrac na te badania, ale teraz zastanawiam sie, czy to jednak nie troche za wczesnie skoro staranka planujemy zaczac dopiero w polowie października:/ Czy mogłybyscie mi powiedziec z jakimi wydatkami muszę sie liczyc w związku z tymi badaniami? Ogólnie to czas mi teraz ucieka szybciutko jak odliczam te dni do rozpoczecie staranek. Męza już rok temu nudziłam o bobaska, ale dopiero niedawno sie zgodził i jak już to zrobił to im mniej tych dni zostalo to mnie tym większy stresik dopada... hmm i żeby była jasnośc nie dlatego ze nie jestem pewna czy chce tego dziecka, tylko jakis takich irracjonalny stres sama nie wiem o co i przez co ... jakas dziwna chyba jestem... chyba przeraża mnie fakt, że wogóle jakąś decyzję na całe życie trzeba podjąc. Z jednej strony wydaje mi się, że czas zbyt szybko leci a z drugiej boję się rozczarowania np po pierwszym nieudanym cyklu starań. Otuchy dodają mi wyniki jednej z ankiet na tym forum z której wynika że prawie 40% z forumowiczek miało to szczęście zafasolkowac za pierwszym razem... ojej jak juz zaczełam pisac to sie rozpisałam aż za bardzo. buziaki dla każdej z was

p.s. mam link do suwaczka ale nie wiem gdzie mam go wkleic:/
 
Witam poniedziałkowo... ja już się obudziłam dziś o 4.30 :/ w sumie to obudził mnie mąż i byłam taka głodna, że nie mogłam przez to zasnąć więc kolo 6 zdecydowałam się wstać i zrobić sobie śniadanko ale zaraz potem poszłam spać dalej do 9 :p Później zakupki, posprzątałam mieszkanko, zrobiłam te ogóreczki z chili do słoików no i teraz robię pulpeciki w sosie koperkowym z ziemniaczkami na powrót mego małża... a więc!! kręgosłup mi wysiada i jak tylko skończę to resztę dnia się obijam...

Sil współczuje ze względu an wujka, oby się szybko znalazł... :no:

No i witam nową staraczkę!!!
 
Witam nową staraczkę ;)

Sil przepraszam za moje słowa co do ciąży... :/ Różne emocje mną kierują, nienawiść, miłość... wszystko na raz się zlewa i nie wiem co czuję :(
 
dzieki wielkie dziewczynki;)
no mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie
szczerze mowiac to bawimy sie doskonale i nic sie nie stresuje, uda czy sie nie uda to i tak zamierzam zrobic w tym tygodniu progesteron (tylko ze 21dc wypada mi na sobote:( moge zrobic to w piatek albo w pon?) a potem na poczatku cyklu @, bo nawet jak sie uda to chcialabym znac poziom hormonow by moc utrzymac ciaze..
ogolnie to sie nie nastawiam i odliczam dni do badan hormonow by juz moc uregulowac co trzeba, a jak zafasolkuje to chyba padne na cyce z radosci :D

Marchewka witamy na forum:) szczerze mowiac nie liczylabym na to ze sie odrazu uda ale oczywiscie trzymam za was kciuki... nastaw sie ze starania trwaja czasem dlugo i niezaleznie od tego jak bardzo chcemy wiec dajcie sobie kilka miesiecy na bo inaczej mozesz sie bardzo rozczarowac i bedziesz cierpiec :(
co chwile przezywamy tu wspolnie wiele rozczarowan ale sa tez radosci, w tym miesiacu zla passa minela i mamy pierwsza fasolke i oby wiecej sie pojawilo:)
 
Jejjj ale tu dzisiaj pusto :D

Witam nowa staraczke :) I zgadzam sie tutaj z sweet :) Staranka naprawde trwajjaaaa :) Nie kazda ma to szczescie i udaje jej sie w pierwszym cyklu :( Takze marchewka nie nakrecaj sie i przede wsyztskim nie poddawaj po pierwszym miesiacu :) Jesli chodzi o sowaczek to kopijesz ze stronki bbcode i wklejasz jako sygnature w edycji profilu ;)
 
nikogo nie ma?
Dziweczyny ale sie obżarłam frytkami ze smietaną - no normalnie pycha ale teraz mi brzuch wysadziło i mam wielkie wzdęcie - dlaczego nie mozna jesc bezkarnie :((
 
reklama
Lamia ja jestem :D Zjadlam 30 min temu obiad i teraz siedze przed komputerem w pracy i ledwo zyje ;p Powiedz mi tak juz teraz na spokojnie :) Czy zauwazylas jakies inne objawy niz zwykle zanim na tescie zobaczylas II kreseczki ?:D
 
Do góry