reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

zacznijcie starac sie juz teraz :)
teraz to ja bym chętnie męża do łóżka zaciągnęła, ale będzie dopiero pod koniec września, także niestety do tego czasu post;)
a tak serio to dzięki dziewczyny za rady na pewno to wszystko przemyśle, ale mam nadzieje, że nie będe musiała nic zmieniac w swoich planach i uda nam się szybko:)

moje studia to nie bedą na zasadzie płacisz i masz papierek. to są 2 języki obce, masa słówek, mnóstwo czytania itp także ogólnie bardzo czasochłonne plus do tego codziennie praca, także ja i tak się liczę z tym, że nie będzie łatwo a mimo wszystko tak bardzo chce już miec dziecko, że się na to decyduje... to nie jest tak, że mam akurat kaprys na dziecko na wakacje. Jak się nie uda (opukac) to wtedy sie zastanowie. Łatwiej byloby mi zostawic na cały dzień czy ewentualnie weekend( 4,5h na dojazd w jedną stronę na uniwerek) dziecko 3 lub 2 miesięczne niż 2 tygodniowe. W każdym razie zobaczymy co będzie ja optymistycznie wierzę, że uda się za pierwszym razem:)
 
reklama
Olcia niestety uważam, że na teście będzie I kreska, mimo, że na urlopie strasznie szaleliśmy z mężulkiem, a wtedy miałam owu... ale wolę myśleć negatywnie... niż pozytywnie i się niemile rozczarować...

Urlopik był świetny, wypoczęłam i odstresowałam się od pracy tak więc super...

Lamia gratuluję :-)
 
Sun dziewczyny pytały o Ciebie :)
to jednak postanowiliście w razie niepowodzenia na przerwę w staraniach..., mma nadzieję, że nie na długo :)
 
Wiem, że się pytały bo dostałam kilka wiadomości na priv - to bardzo miłe ;-)

Tak jeśli teraz się nie udało, to zaprzestajemy do grudnia - ja w tym czasie idę do lekarza, aby zrobić kompleksowe badania...
 
ajj Donia zobaczysz jak przestaną się starać myśleć to fasolka się zbuntuje i zrobi im psikusa :p a później będzie się śmiała z mamy i taty :p chyba że już sobie tam w brzuchu mieszka :p i się śmieje z ciotek że takie głupoty piszą:p
 
donia fryzurka jest śliczna ja do niedawna miałam jeszcze krótszą z jednej strony a z drugiej coś takiego :) teraz trochę podpuszczam i równam :)

marchewka wiem, że twoje studia będą czasochłonne ale z każdej sytuacji jest wyjście tego mnie tutaj dziewczyny nauczyły :) patrz w przyszłość z optymizmem i jeśli czujesz że to ten moment to zostaw wszystkie inne obawy, rozwiązanie samo przyjdzie wierzę że każda z nas ma w sobie tyle siły żeby podołać każdemu wyzwaniu.
 
ajj Donia zobaczysz jak przestaną się starać myśleć to fasolka się zbuntuje i zrobi im psikusa :p a później będzie się śmiała z mamy i taty :p chyba że już sobie tam w brzuchu mieszka :p i się śmieje z ciotek że takie głupoty piszą:p

Olcia jednak myśle, że do grudnia się nic nie przydarzy dlatego, ze będziemy strasznie uważać, aby do tego nie doszło... Ja nie odpuszczam na zasadzie nie myślenia o tym... a myślę, że będziemy omijać owu... i mąż nie będzie nigdy kończył we mnie... to jest świadoma, podjęta przez nas decyzja... no chyba, że mam już małego lokatora, ale nie mam żadnych objawów... kompletnie żadnych :-( więc chyba znów się nie udało...
 
Sun jeśli taką decyzję podjęliście to pozostaje trzymać kciuki za szybki powrót do starań bądź zafasolkowanie z nienacka :) życzę wam z całego serca jak najlepiej.

AAAaaaaaa psiapsióła moja audycję prowadzi :)
 
hej laski witam si epo kilku dniowej nieobecnosci nie mialam neta:/
jakies nowe fasolki?? ktos nowy dolaczyl chyba marchewka?? witam wszystkei nowe dziewczynki:)

Donia wyslalam ci dzisiaj meila z ta ksiazeczka:) dla palaczy:p
jutro pewnie do was dolacze na dluzej po pracy:)
 
reklama
Sun w takim razie podwójne kciuki żeby teraz się udało , a jak nie to wybacz ale życzę Wam tak wspaniałego seksu i zapomnienia o wszystkim żebyście najzwyczajniej w świecie wpadli !:p , nie wiem czy doczytałaś poprzednie posty że na dziecko nie ma " najlepszego" i " najgorszego" okresu w życiu :)

Neciuszka a jaką audycje prowadzi psiapsióła?
 
Do góry