reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Konsnantyno ooo GRATULUJĘ! Czekamy na wyniki bety...

Kasiu a no jakos sobie radzę, nie tyle w ogóle ze sprawami itp ale z tęsknotą jest najgorzej.
U mnie kolejny cykl bezowocny ale nawet testu nie robiłam bo przyszła @.Właściwie to też dobrze bo chociaż cykl mi sie uregulował a to juz dużo. Poza tym, jeśli chodzi o fasolkowanie to czekamy na cud. Skoro iui nie dało rady to przy takim spontanie(troszkę wyliczonym) trzeba liczyć na cud.
A tak to leci ten czas pomalutku...

Atanku no fakt leci strasznie ten Wasz ciążowy czas...Aż szkoda

Magdalena oo to ja trzymam && za szybko napisaną pracę.

A tak w ogóle to dzień dobry
 
reklama
czesc dziewczynki
biggrin.gif
ja mam dzis w koncu wolne jupi
laugh.gif
w koncu w miare odpoczne:)
Witam nasza nowa staraczke czuj sie jak u siebie:) dziewczyny sa tu super i daja duzo nadzieji i czasem kopa jak sie zabardzo nad soba uzalamy:) w koncu bede mogla z wami popisac bo ciagle ta praca a juz bylam gotowa jechac do pracy i nagle szfowa dzwoni dzis masz wolne bo klient mial operacj i zle sie czuje wiec odpoczywaj hehe i tak w sobote gdzie pracowalam mam dzisiaj:) hehe biegam i robie pranie a mam go tyle ze hoho chyba od ponad tygodnia:p a musze wam sie pozalic wczoraj mialam takie skoki hormonow ze darlam sie jak glupia na mojgo i to o glupoty:p o to ze nie chce mu sie isc do sklepu i umyc naczyn ehhh nadarlam sie i zachwile ryczalam :p dal mi chwile ochlonac i potem uspokoilam sie przytulil mnie pocalowal no i sex w ciazy jest poprostu boski hehe sie smieje ze chyba bede ciagle chodzic w ciazy:p

Fifka supr jest ten wasz pascal:) slicznosci ja mialam kiedys jaszczurki i zabki :p potem rybki myszki itp a na samym koncu psa:) teraz nie mam zadnego zwierzaczka chociaz probuje namowic mojego na pieska:p

AeIreda- a moze kochana na obiad zrobisz nalesniki z pieczarkami piersia z kurczaka i szpinakiem:p ja je uwielbiam i w sumie z 30 min i obiad gotowy mozna i na zimno i na cieplo jesc:) mam nadzieje ze dzisiaj bedziesz sie juz lepiej czula a co do soczku pomaranczowego mi tez nie bardzo sluzy bo tez mam po nim nudnosci muli i muli mnie po nim i czasem bym wolala puscic pawia zeby bylo lzej:p

Konsnantyno GRATULUJĘ! no w koncu sie sypia nowe fasolki oby teraz kazda z was szybko dolaczyla do grona mamusiek ~~~~~~~~~~
 
konstantynopolitanka SUPER GRAAAAAAAAAATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacja! Czekam na pozytywny wynik BETY!!

Dziurko termin okresu miałam na wczoraj. Dzisiaj dalej nic. Myślę, że jak dalej nic się nie będzie działo to w czwartek zrobię znowu test! Na weekend jadę do Rodziny więc byłaby niespodzianka :)

życzę miłego dnia!!
 
Kurcze już się nie mogę doczekać 19 września, mam nadzieję, ze na USG nadal będę w ciąży i wreszcie będę mogła się pochwalić rodzicom i koleżankom, bo az mnie skręca.
Dziurko termin okresu miałam na wczoraj. Dzisiaj dalej nic. Myślę, że jak dalej nic się nie będzie działo to w czwartek zrobię znowu test! Na weekend jadę do Rodziny więc byłaby niespodzianka :)
dlaczego dopiero w czwartek?
 
co to ja widzę nowa fasolka ???
[B]Konstantyno Gratuluję serdecznie !!!!1[/B]

Ma_gdalena: jak tam prezent dla babci podobał się ?

Neciuszka: jak sie czujesz? ja cie namawiałm na czosnek, a sama nie mogłam sie przemóc, chociaż wczesniej mi nie przeszkadzał

fifcia: jak tam jaszczureczka mała sie zaaklimatyzowała ?? Jest cudna, taka malusia, a myslałm ze juz przywieziesz dużego jaszczura :-), a to takie maleństwo

Ael: no i co wymyśliłaś na obiad szybkiego i nie męczącego ?

Dziewczyny czy to możliwe że już mi skończyły się mdłości?? Bo wczoraj obudziłam się w spaniałym humorze, cały dzień praktycznie czułam się super, może tylko ze 3 razy mnie brzuch zabolał i to na chwilkę i nawet dałam się uwieść mężowi chociaż właściwie to ja go skusiłam :-),

Magnat: a jak ty się czujesz?? odczuwasz jakieś objawy ciążowe ?
 
Lamia a może tylko na troszkę się te mdłości uspokoiły?

Ciunia ja (śmiało mogę powiedzieć, że weteranka testów ciążowych) Ci powiem kochana tak. Zależy czy cykle miałaś regularne, jesli tak to możesz robić test ale nie namawiam bo wiem, że czasem lepiej poczekać, żeby się nie rozczarować jedną krechą ale..... No właśnie, jeśli chcesz mieć najbardziej wiarygodny wynik to zrób betę. Zresztą nawet jak by były dwie kreski i tak mogłabyś ją zrobić aby sprawdzić czy przyrost jest taki jak należy. Takie badanie jest 100% miarodajne bo z testami to różnie bywa, wiadomo.
Decyzja kochana należy do Ciebie, ja Cię nie będę poganiała ani stresowała. jak postanowisz tak będzie a my tu wszystkie jak jeden mąż bedziemy Cie wspierały
 
dziurka: oby nie, moze ja bede tak lekko przechodzić :-)? nic , nie mow chce się łudzić nadzieją ;-)

zafasolkuję : a ja 14 września sie nie mogę doczekać , i powiem ci ze strasznie mi się dłuży ,

Dzisiaj jak wyszłam z domu przed 7.00 to wrócę po 19tej, bo po pracy mam szkolenie , także bede miała wyczerpujący dzień, i tak cały wrzesień w poniedziałki i środy - uff
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kuuuuurna! Ostatni raz pije ten dziadowski sok pomarańczooowy!! Nigdy kurna więcej, przez to gó wno dostałam dziś takich mdłości, że ruszać się z łóżka praktycznie nie mogłam...

Fifcia śliczny ten mały :-)

Też tak często mam... coś mi smakuję, wcinam to codziennie dopóki.... dopóki albo mnie nie zemdli albo nie zwrócę tego... dlatego moje upodobania kulinarne zmieniają się co jakiś czas. Ale ta serio to mi nic nie smakuję (no, jabłka jedynie) gdyby nie to że muszę jeść to bym najchętniej nie jadła nic...

Nie mogę uwierzyć... blada bo blada, ale JEST!
Dziś rano, o 5.44 zobaczyłam na teście bladą, różową, drugą kreskę :D

Lecę zaraz zrobić betę.
Nie wierzę :D

Ale wieści!!!! GTARULUJĘ!!!!!!!! :-D A widzisz? Test pokazywał jedną kreseczkę bo było jeszcze za wcześnie! Nie ma co się śpieszyć z tym sprawdzaniem!!

czesc dziewczynki
biggrin.gif
ja mam dzis w koncu wolne jupi
laugh.gif
w koncu w miare odpoczne:)
Witam nasza nowa staraczke czuj sie jak u siebie:) dziewczyny sa tu super i daja duzo nadzieji i czasem kopa jak sie zabardzo nad soba uzalamy:) w koncu bede mogla z wami popisac bo ciagle ta praca a juz bylam gotowa jechac do pracy i nagle szfowa dzwoni dzis masz wolne bo klient mial operacj i zle sie czuje wiec odpoczywaj hehe i tak w sobote gdzie pracowalam mam dzisiaj:) hehe biegam i robie pranie a mam go tyle ze hoho chyba od ponad tygodnia:p a musze wam sie pozalic wczoraj mialam takie skoki hormonow ze darlam sie jak glupia na mojgo i to o glupoty:p o to ze nie chce mu sie isc do sklepu i umyc naczyn ehhh nadarlam sie i zachwile ryczalam :p dal mi chwile ochlonac i potem uspokoilam sie przytulil mnie pocalowal no i sex w ciazy jest poprostu boski hehe sie smieje ze chyba bede ciagle chodzic w ciazy:p

Fifka supr jest ten wasz pascal:) slicznosci ja mialam kiedys jaszczurki i zabki :p potem rybki myszki itp a na samym koncu psa:) teraz nie mam zadnego zwierzaczka chociaz probuje namowic mojego na pieska:p

Nie martw się,ja ze swoim non stop się w ciąży spinam (a przed ciążą? Normalnie idealnie zgodna para) hormony wywracają nas do góry nogami...

Ja też kocham zwierzęta! Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez nich... Tak się cieszę że mój podziela mój entuzjazm (baa chyba nawet bardziej niż ja) Ciekawe jak nasze dziecko będzie miało. Odziedziczy tą miłość do przyrody?

konstantynopolitanka SUPER GRAAAAAAAAAATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacja! Czekam na pozytywny wynik BETY!!

Dziurko termin okresu miałam na wczoraj. Dzisiaj dalej nic. Myślę, że jak dalej nic się nie będzie działo to w czwartek zrobię znowu test! Na weekend jadę do Rodziny więc byłaby niespodzianka :)

życzę miłego dnia!!

Rób rób! Koniec sierpnia i wrzesień to jakiś strasznie wesoły okres!!!

co to ja widzę nowa fasolka ???
[B]Konstantyno Gratuluję serdecznie !!!!1[/B]



fifcia: jak tam jaszczureczka mała sie zaaklimatyzowała ?? Jest cudna, taka malusia, a myslałm ze juz przywieziesz dużego jaszczura :-), a to takie maleństwo


Dziewczyny czy to możliwe że już mi skończyły się mdłości?? Bo wczoraj obudziłam się w spaniałym humorze, cały dzień praktycznie czułam się super, może tylko ze 3 razy mnie brzuch zabolał i to na chwilkę i nawet dałam się uwieść mężowi chociaż właściwie to ja go skusiłam :-),

Maluszek dobrze się czuję! On jest taki najbardziej wyluzowany i najlepiej rokował z całego miotu. Jako jedyny po podróży z Czech zjadł (a to częsty problem ze przez stres przestają młode jeść i giną) A jak przywieźliśmy go do domu to jadł mi z ręki banana. Więc jeśli je znaczy ze dobrze się czuję :-D

Lamia co do młości to raz jest lepiej raz gorzej jak ze wszystkim. A powiem ci coś co mnie bardzo pocieszało na początku ciąży. Jeśli źle się czujesz, mdli cię, odrzuca do zapachów itp i świetnie! Znaczy ze mały dobrze się rozwija bo hormony pracują! Ja jak rano wstawałam wymiotować to sobie to nagłos powtarzałam i aż banana na twarzy miałam. Teraz już mały się rusza to jestem spokojniejsza.





Swoją drogą trzeba zebrać dziewczyny które teraz zaciążyły, dopisać miesiące zapłodnienia i wysłać dla Iwaska żeby liste uzupełniła. W ogóle trzeba z nią pogadać czy ona będzie tą listę prowadzić i czy ktoś po prostu jej nie przejmie. Szkoda żeby przepadła...
 
Do góry