reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ale naprodukowałyście :tak:ja jeszcze 2 godz i do domu, potulam się jeszcze dzisiaj do męża. Wiecie co całe życia chciałam córcie, a teraz jak widzę, tego mojego małego chrześniaka(rośnie w oczach) to jest mi wszystko jedno, byle bo coś zapiło pod moim serduchem;-)
 
Ah...jak dobrze jest się wymoczyć!! Widać że moje maleństwo będzie wodnikiem albo rybką! ja w ciąży dosłownie KOCHAM WODE!! A wyjście na basen niemal śni mi się po nocach... i chyba nie wytrzymam i do końca ciąży zajdę...

No i czekam na małża to naleśniki z dżemem zrobimy na kolację!
 
Atanku ale ja właśnie dużego apetytu nie mam ale zaczynam powoli normalnie jeść :) jak zjadłam o 1 zupy porządny talerz to dopiero o 19 z mężem ziemniaków z tymi pulpetami jak wrócił i koniec jedzenia na dziś :-D
 
marchewka87 GRATULUJE ;-) a betke mozesz juz zrobic i 2 dni pozniej zobaczysz przyrost ;-) to wtedy sie dobrze rozwija dzidzia ;-)

dziękuje za odpowiedz :) w takim razie we wtorek a potem znowu w czwartek na kłócie... aj aj aj będzie bolało

czy muszę po jakieś skierowanie na to badanie iśc, a jeśli nie to ile ono kosztuje?

acha i kiedy do gina? trzeba chodzic prywatnie?
 
Marchewa nie trzeba skierowania. Badanie beta kosztuje około 25-40zł zależy od laboratorium. Do gina idź najlepiej koło 7 tygodnia, wtedy już będziesz widziała serduszko. Co do tego czy prywanie... to nie trzeba, można chodzić państwowo. Choć ja i wiele dziewczyn chodzi prywatnie bo nie oszukujmy się... opieka jest inna kiedy zapłacisz... ale to żaden wymóg.
 
reklama
no wiec kochanie gin prywatnie lub na nfz jak chcesz isc ;-) to od ciebie zalezy ja bym poszla po betce z wynikami na to skierowanie ciezko dostac samemu idziesz do lab nie musisz byc nadczo mowisz ze chcesz betahcg badanie u mnie w poznaniu 40 zl ale sa laboratoria rozne bo z tego co slyszalam to od 12 zl nawet ;-) a do ginka moze po terminie @ z tydzien zeby byl 5 tydzien minimum bo inaczej niechca robic usg zbytnio gdy mloda ciaza najczesciej kolo 7 ida kobietki lub wczesniej bo chca potwierdzic ciaze ;-) ja bylam w 4 tyg bo mialam dlugi cykl ;-)i co tydzien chodzilam bo mu sie mala ciaza wydawała a okazalo sie ze mialam 40dniowy cykl ;-)
 
Do góry