reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ma @ się pojawić najpóżniej do 10.01 inczej 19 bede u gina i czekaja mnie tabletki ;/ a tak bym się cieszyła jakbym dostała noo ... u gina poprosiła bym coś na jajeczkowanie i było by pięknie ... no nic czekam może te bóle brzucha to właśnie @ się wyłania :-p
 
a co tu dzis taki spokoj ? bo ja ogolnie wykonczona zjadlam i padam ogolnie caly dzien mnie cmi bruszek czasem mocniej czasem slabiej jak sie nie ruszam nie boli wiec nospy puki co nie biore bo boli tylko gdy sie ruszam chyba dzis przesadzilam z chodzeniem i wsiadaniem do tramwaji i niestety stalam bo nikt mi nie zwolnil miejsca..
 
Hej dziewczyny :) Jestem tu nowa mam nadzieję ,że mnie przygarniecie. Staranka rozpoczęłam w sierpniu 2011 r. Do tej pory niestety cisza jednak nie tracę nadzieii.To mój drugi cykl z testami owulacyjnymi. Pierwszy zbyt szybko zaczęłam testować i skończyłam za nim pojawiła się kreska owulacyjna. W tym cyklu owulacja wypadła 20 dnia. Dziś mam 24 dzień i jestem lekko zdziwiona bolało mnie podbrzusze i wydawało mi się,że to okres się zbliża bo cykle miałam średnio 26-28,ale pojawił się dziś tylko śluz z okresem naprawdę nie wielka ilość. Nigdy nie miałam tak przed miesiączką. Czy może to być implantacja zarodka,kiedy ona następuje?Czy któraś z was ją miała? Pozdrawiam starczki i przyszłe mamy :)
 
witamy nowa staraczke zyczymy szybkiego zafasolkowania implantacja z tego co wiem jesli sie nie myle wystepuje od 4-7 dni po owulacji ale nie jestem w 100% pewna..

uuu madziulek mnie tez a jak beda 2 kreski to sie poplacze ze szczescia ;-) jaki kuppilas ? czulosci ?
 
Witaj Kamcia :-) fajnie że do nas dołączyłaś :-) Trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie :-) &&&&&&&&&&
Hej Madziu jak tam u Cb ?? mam nadzieje że jutor teścior leci :D i II krechy nam pokazujesz :-) &&&&&&&&&&&&&&
 
25 bobo test, stwierdzilam ze jak bedzie fasolka to wyjdzie kazdy test :) zmeczona jakos jestem ale chyba tak wczesnie nie zasne...
Pyszczku a moze akurat sie udalo :*** a jutro Wam napisze co wyszlo :)
 
reklama
ja i tak czuję, że będą u Ciebie II piękne kreseczki i znów będę formułową ciocia :laugh2:
a ta czułość testu nie za mocna ??? może powinnaś 10 zrobić ? bo ja jak zrobiłam wtedy pamiętasz to 10 a jak 25 to już dupa wyszła i potem znów 10 i lipton :confused2:
 
Do góry