reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny, ja czekam spokojnie na okres. Tempka spadła, więc zaraz przyjdzie. Ale następny cykl nasz Suana - dokładnie!

Moni, pod wykresem masz "Udostepnij wykres", przechodzisz na zakładkę miniatura i kopiujesz link :)
 
reklama
Zapominajka, czasem poryczeć sobie trzeba. Jak to mawia moja mama nawet dobrze robi. Na poprawę nastroju dobre są banany i czekolada - wzrasta po nich poziom endorfin w mózgu :)
Luteina i Duphaston - masz rację to to samo , czyli progesteron. Gin przepisał mi teraz luteinę dowcipnie a że został mi Duphaston z poprzedniej ciąży pytałam czy też mam brać - no i mam brać nie zaszkodzi a pomóc może. Niech pomaga :)
 
Małgonia ile płaciłas za ten lek? Jak będę w ciąży mam go brac. To zastrzyki?
Boje się:(

A acard też bierzesz?

Zapominajko popłacz sobie... W ciąży hormony buzuję i to raczej normalne, a pozatym ta pogoda...
 
Ostatnia edycja:
Małgonia nie bój nic z tym zastrzykiem. To jest tak tylko pod skórę jak insulina, nie boli wcale :-)
Kurcze to clexane już nie jest na zniżkę ?? człowiek nie pracuje od pięciu miesięcy to jak zacofany-tak się szybko wszystko zmienia.
 
Moni Cena Clexane jest zabójcza - 116zł za 10 zastrzyków czyli 10 dni. Dziewczyny na "Ciąża po poronieniu" pisały o Fraxiparynie w zamian , tańszej trochę. Nie wiem czemu ginekolodzy uparli się przy Clexane. Na zniżkę jest w złamaniach z leżeniem (np złamana noga), w zakrzepowym zap. żył , po zawale gdy trzeba leżeć a w ciązy tylko w nawykowych poronieniach. Warto popytać, bo zostaja w domu niezuzyte opakowania - moja koleżanka np ze złamaną nogą nie zużyła całości i dostanę od niej opakowanie. W każdym razie kupiłam jedno opakowanie na teraz a znajomi mają popytać.
Tak, biorę do tego Acard 1x1.

Też się boje, ale podobno zastrzyki nie są bolesne. Tylko mogą być siniaki na brzuchu . Spróbuję dzisiaj wieczorem to Ci napiszę jak było :) A juz możesz się popytać, może ktoś ma zapas Clexane do wydania, przyda Ci się wkrótce :)
 
Marta to Ci wstydnis sie trafil :-D

Zapominajko moze fotki z wystawy sklepowej poprawia Ci nastroj ;-)

a u nas juz powoli widac swieta na ulicach :-D jeszcze ponad miesiac, ale uroczo to wyglada az sie chce z domu wieczorkiem wyjsc pomimo chlodu :-)
DSC_0081[1].jpg dodam, ze wszystkie pluszaki sie ruszaja tworzac calkiem fajna hisstorie swiateczna no i muzyczka rowniez swiateczna rozbrzmiewa na ulicy :-) oczywiscie na kilku fotkach Mala Ksiezniczka zafascynowana widoczkiem :-)
DSC_0083[1].jpg DSC_0084[1].jpg DSC_0089[1].jpg DSC_0090[1].jpg DSC_0092[1].jpg
 
Ostatnia edycja:
Zapominajko na zywo wyglada to o wiele lepiej ;-) w sumie ponad godzine stalismy a i tak bylo malo :-D w ten weekend beda juz i ulice na starym miescie ozdobione i moze juz postawia budki handlowe wygladajace jak domki z piernika to porobie fociaki t Wam podrzuce na poprawe humorkow :-D

w sprawie ubezp., wyglada na to ze udalo sie to zalatwic... ok w wakacje tez tak wygladalo ;-) dostalam na pismie potwierdzenie zgloszenia ze skladkami od kiedy sa placone... a wlasciwie od kiedy im zaplaca :-D obled, ale co tam mam papier i doktor to akceptuje, a ile razy bedzie musial wysylac faktury zeby kase dostac to juz mam sie o to nie martwic ;-) on sobie od nich sciagnie wczesniej czy pozniej :-)
 
reklama
Małgonia cena straszna:szok::szok::szok::szok:. Czyli nie wystarczy raz stracic dziecko. Kurcze zła jestem:crazy:

Myszko Misiaki super... święta tuz tuż... Chociaz ja już nie czekam jak kiedyś. Jakoś mi zobojetniały
Fajnie ,że z ubezpieczeniem się poukładało:happy2:
 
Do góry