reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kicia mowie wkleje, bo jeszcze pomyslalybyscie ze fantazjuje:-D
fajnie, ze pelza, ale teraz juz nawet na sekunde nie mozna samego zostawic... chyba ze w lozeczku bo jeszcze nie wylezie :-D
 
reklama
Mika pierwsza @ powinna pojawic sie po 6-8tyg od porodu, to co odczuwasz to najprawdopodobniej dalsze obkurczanie macicy. Musi sie najpierw wszystko "zresetowac", potem nastepna @ moze byc wczesniej lub pozniej.
Zobaczysz, ze i Ty sie doczekasz najpierw ciazowego suwaka...ktory bedzie sie wlokl w nieskonczonosc, a potem nowego... ten drugi mknie niewiadomo kiedy;-)
 
Mika z tego co wiem to na tak zaawansowanym etapie rodzilas sn, a lyzeczkowali lozysko lub jego resztki... to zalicza sie do porodu (mnie przy porodzie malego tez fragment lozyska skrobali, tyle ze na zywca- nic nie czulam) a @ przyszla po 57 dniach.
tak czy inaczej gin bedzie widziala czy sie endometrium odbudowalo do @ czy jeszcze nie;-)
 
Mika moja mama straciła mojego brata w 30 tygodniu, a ja się urodziłam niecałe 10 miesięcy po. Nie doczekała nawet pierwszej @. Czasami organizm jest gotowy bardzo szybko.
 
Mika witaj!!!
Ja miałam zabieg łyżeczkowania 22 stycznia, a na początku kwietnia już byłam znów w ciąży - czyli po drugiej @ się udało. Za pierwszym razem.
Najważniejsze żebyś Ty była gotowa!!!!
I zapalam
[*] dla Twojego synusia....

Myszka jaki cudny ten Twój Paul!!!!!!!!!!!! I już taki duuuuży jest!!!! i tak szybko pełza!!!! Przekaż mu buziaki od ciotki!!!!
 
Michalinko przekaze jak sie obudzi ;-)
co do szybkiego pelzania to powiem Ci, ze gdy lezalam w szpitalu i eM mi o tym powiedzial to pomyslalam to co pewnie wiekszosc, ze wydaje mu sie albo fantazja go ponosi bo gdzie 3 miesieczny bobas bedzie pelzal... no a tu prosze pogina jak gasiennica :-D i to coraz szybciej :-D
 
Myszko, całkiem możliwe że jest tak jak mówisz- po tym jak mleczaki wypadną zrobi się mniejsza przerwa albo całkiem zaniknie. Bo przyznam, że mój synuś to ma już prawie 7 lat a dopiero od niedawna zaczęły mu wypadać mleczaki, więc zobaczymy jak będzie z jedynkami.
Kiedy był młodszy, i tak nie zwracałam wcale na tę przerwę, a już tym bardziej nie miałam takich myśli by cokolwiek mu podcinać ;-)
Co do stomatologów, oni zawsze mają piękne zęby- zresztą nie ma co im się dziwić. To ich wizytówka....

Gatto, dziękuję za miłe słowa:tak:
Ale może faktycznie jest to prawdą, bo syn jak na swój wiek jest naprawdę mądry i rozumny, więc kto wie?
 
reklama
Mika no zeby mi to bylo przedostatni raz!! :-D:-D tutaj na forum (na innych watkach) jest mnostwo dziewczyn, ktore zaszly bardzo szybko w ciaze po poronieniu/wczesnym porodzie i urodzily zdrowe dzieciaczki. To ty tak naprawde decydujesz ;-)

Kochajaca mamo, najwazniejsze, ze zebulce zdrowe :tak::tak:

Dorcia kiedy testujesz??? albo inaczej: kiedy sie nie spodziewasz?
 
Do góry