reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochająca mamo - jesteś kolejną osobą która stwierdziła ze Matylka ma duże stopki:) ja mogę tylko dodać że nóżki też długie) no i że mnie to cieszy, moze wysoka będzie:))))))))
 
Ewikewik moj pierwszy synus tez mial duze stopki ;-) teraz chlopak ma nr buta 45 i 186cm ;-) a urodzil sie taki niepozorny z dlugimi stopciami i wielkimi oczkami :-D
 
Ewik może i tak ale małe nie są:) zdjęcie sprzed chwili:)
 

Załączniki

  • 20130730_161247.jpg
    20130730_161247.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 102
Martuś z ruchami różnie, do tego doszły jakieś dziwne bóle brzucha i tak się denerwowałam (mimo, że rozsądek mówił, że tak może być), że pojechaliśmy na ip. Na szczęście okazało się, że wszystko ok. Ale trochę strachu się najadłam. W czwartek usg połówkowe, trochę podejrzymy małego :) Super, że u Was wszystko dobrze, a Stelcia niech ciągle rozpieszcza ruchami!


Staraczki nasze kochane, jaka kolej testowania? Kto na pierwszy ogień? :)
 
ja jeszcze tydzień bo za tydzień ma @ przyjść ale mam jakieś dziwne objawy, albo się nadaje na leczenie psychiatryczne z urojeń XDDDDD
nanu śliczny bobas będzie wysoka jak ma duże stopeczki :)
 
U mnie dzisiaj @ przyszła. Ale cieszę się, wiem przynajmniej na czym stoję. Zamówiłam testy owu i do dzieła :)

Za staraczki trzymam kciuki &&&&

Izka, Ewcik jak tam i was??????? Martoocha, Michalina, Marcela?

Cos nam sie tutaj cicho zrobilo ostatnio..
 
reklama
Żyję kochana :) Dzisiaj właśnie skończyłam 29 tygodni i wspinamy się na 30 stkę;-).
Mniej czasu spędzam w internecie. Staram się dużo czytać i spotykać się ludźmi- ale zaglądam regularnie..po prostu rzadko piszę.
Izka coś się odzywała? no już czekam i czekam..:-p
 
Do góry