reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Danutaski
Matylda 23 lipca ważyła 5190 g. Jak ją mierzylam to wyszło mi 64cm. Ogólnie jest dość długa i drobna:) dzisiaj idziemy na szcszczepienia-najwyższa pora! 3majcie kciuki!
 
Kurde to tylko ja zostałam.....i to na koniec aż się boje testować......chyba poczekam w spokoju na@ :no:
Pozdrawiam wszystkich
 
Nanu kochanie my zaszczepilismy Paula dopiero teraz we wtorek i nic pediatra nie mowila ze pozno itd... dzisiaj idziemy na rota i jutro bronchit. Dala nam recepte gdyby goraczkowal, ale nie goraczkowal troszke marudzil no i za dzielnosc dostal nowa grzechotke ;-)

Szczerze nie wiem ile teraz Paul wazy, ale zaraz to nadrobie... pojde sie zwazyc sama a potem z nim^^ i bedzie wiadomo :-D co do cm to ubrania wszystkie juz mamy na 74 i 80 reszta za mala.

wazy juz 7,8kg :-)
od wczoraj je jabluszko i pije mineralna z sokiem jablkowym... obu rzeczy lepiej mu nie zabierac, bo wrzask jest lepszy jak przy szczepieniu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziendobrek!

Wszystkim staraczkom zycze powodzenia na nowy cykl!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&

Eska w tobie nadzieja!! :tak:

Co z Izka???

Myszka ale wielki Paul! My zaczelismy teraz w 74 sie ubierac, bo mala ma 69cm i jakos te n roz 68 za krotki, jeszcze zalezy od marki oczywiscie!

Nanu twoja tez dlugasna! no i stopki ma dlugie, to juz pisalam:-D

Danutaski kiedy zaczynacie wy staranka???

Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia!

aaaaaa...Myszka tam u ciebie to jest sklep generalny C&A! ale masz fajnie!
 
Kitus on bedzie duzy, eM ma 196 ja mam 170... to liliputka sie nie ma co spodziewac ;-)

Zauwaze tylko, ze jak wypijal wczesniej 30-150ml herbatki na dzien, tak teraz z rana mineralnej z sokiem wypil 60ml po mleku:-)

Kicia ja nie bardzo przepadam za C&A, zakupilam od groma ciuchow w pl przyszla paka i powinno mi starczyc na troche... bo rozmiarowka jest od 74-92;-) ale jak jest tak goraco to maly pogina w samym pampku.
 
Hej dziewczynki,
wróciłam z urlopu.
Staraczki kochane, ja trzymam kciuki za następny cykl!!!!!
eska jesteś ostatnią nadzieją w tym cyklu???

Dziewczyny, jakie te Wasze malce są piękne!!!!!!!!!! Już bym chciała to moje na świecie!!!!!!!

martocha już zaraz 30 tc?? jak ten czas zasuwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

marcela mi siostra wczoraj powiedziała tak : "Ty się nie możesz doczekać czucia ruchów, a to dopiero stres się zacznie, przez pół dnia nie będziesz czuć ruchów i zaraz w panikę wpadniesz.." i dziś czytam, że Ty tak miałaś parę dni temu :)))

Ja jeszcze nic nie czuję, może czasem coś, ale nie wiem czy to dzidzia.
14 sierpnia mam połókowe :)

I imię wybraliśmy : Wiktoria :)
 
Kurcze to duża odpowiedzialność na mnie:-) mogą być trojaczki skoro3 brzusie do przejęcia:))):-)
No nic czekamy
Izka Halooooo???
Michalina biedaku teraz będziesz 3 dni miała lenia:)niedługo Ci zacznie bobas skakać piękne uczucie jak ma czkawkę:))
Myszka niech rośnie :)
Gatto dzięki za kciuki:)
Mika jak objawy? dalej masz?
Monila pozdrawiam i życzę Wam zdrowia:)
 
Niestety was nie doczytam, jestem jeszcze w szpitalu i ledwo sie ruszam ale mam jyz syncia u boku!!! Jest cudowny, wymarzony i tylko nasz!! Niestety porod latwy nie byl, zakonczyl sie cieciem cesarskim po 21 h od odplyniecia wod, ja odlatywalam a polozne i anestezjolog panikowali juz o malego. aa i nie wiem czy wiecie ale Ewcik urodzila corcie w ten sam dzien co ja :D
A oto Igorek
 
reklama
Do góry