reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

PaniKowalowa ja dokładnie tak miałam ... objawy mdłości i to wewnętrzne przekonanie! I objawy juz ok 7-8 dni po owu miałam takie ze byłam niemal pewna :) później testy 4 z rzędu mega bladziochy potem beta :-D bo już opieprz od dziewczyn dostałam ... a teraz królewna śpi obok ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Uspokoiłyście mnie. Nie miałam pojęcia, że miałam toksoplazmoze.

PaniKovalowa, ja też niestety pare razy już widzialam u siebie mdłości a w ciąży nie byłam. W tej ciąży pojawiły się pare dni po terminie spodziewanej @. W pierwszej nie miałam wcale.
 
Colly ja tam nie skupiam się na mdłościach tylko biorę pod uwagę wszystkie jakieś niecodzienne objawy, a one są bardzo podobne do tych z poprzedniej ciąży. No cóż zostaje mi czekać do terminu @, jak będzie się spóźnia to biegnę od razu na betę. ;)

A co do toksoplazmozy to przechodzi się ją jak zwykłe przeziębienie dlatego jest dla nas nie zauważalne, że tak powiem.
 
Cześć wam.
U mnie 25dc standardowo wszystkie objawy są ,ale poprzednie 3razy też były ,a ciąży brak. No nic muszę być twarda i test chyba najwcześniej między 2 a 3 marca. Zakładając ,że cykl będzie trwał 28dni i że w tym czasie okres nie przyjdzie.

PaniKovalowa po poronieniach cykle często są inne bo hormony szaleją. Tak więc choćby nie wiem co lepiej poczekać i nie nakręcać się ,bo potem rozczarowanie gorzej boli.
 
Marcepanek nakręcać się nie nakręcam. ;) Jestem po cp i lekarz powiedział mi, że cykl będzie tak jak był przed ciążą. No zobaczymy jak to będzie.
 
Ja mam objawy ciążowe co miesiąc: mdłości, ochotę na kwaśne, nadwrażliwość na zapachy, obrzmiałe piersi. I tak od 2,5 roku. A przed ciąża tak nie miałam.
 
PaniKovalowa, w sumie jest jeden objaw po którym u mnie sprawdziło się, że byłam w ciąży. Powiększone piersi ale z zielonymi żyłkami. No tak pozatym to pare dni po stosunku taki sekundowy ból (takie piknięcie) gdzieś tam na dole.
Oczywiście proponuję się nie nakręcać ale było by bardzo fajnie gdyby kolejna forumowa koleżanka zobaczyła dwie kreseczki :) bądź dobrej myśli.
 
Cześć dziewczyny..czytam regularnie, ale tak jakoś nie było o czym pisać. ..

Ja w ostatniej ciąży czułam, że się udało. .i to sporo przed @..a takim objawem było to, że TAM było bardzo ciasno. ..

Jestem po @ ..zobaczymy czy w tym cyklu się uda..mąż się odblokowal ..nie rozmawia o tym, ale działa:) wiec jest ok...
 
reklama
Do góry