reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
To bardzo mała ta beta była ja chyba już wtedy bym poszła do lekarza albo bym ja powtarzała bo przy ciąży pozamacicznej ona nie przyrasta prawidłowo tylko mniej ... Albo spada.
 
No ja cały czas byłam myśli, że lekarz miał rację bo miałam wtedy strasznie nieregularne cykle nawet 56 dniowe. No bądź co bądź też mogło by tak być jeśli była by to normalna ciąża.
 
Ale jak by zlecił betę tak co 2 dni to by było widać Bo beta wtedy wzrasta dużo.mniej niż w ciąży normalnej.
Kochana na pewno życzę Ci tego by było wszystko dobrze tym razem. Owocnego staranka życzę
 
Zgadzam się z Wami dziewczyny. Każde krwawienie w ciąży należy sprawdzić. Z tym nie ma żartów. Tym bardziej że coraz częściej zdarza się ciąża pozamaciczna ale kobieta nawet nie wie co się dzieje bo nic ją nie boli.
PaniKovalowa Ty miałaś to szczęście w nieszczęściu że coś dało Ci do myślenia bo miałaś okropny ból. A teraz gdyby Cie nie bolało to mogłabyś być nuż na tamtym świecie.
Wiem jedno jeśli dane mi będzie jeszcze raz być w ciąży to każde plamienie czy krwawienie będe konsultowała z lekarzem. Po jednej stracie swojego maleństwa człowiek uczy się że niczego nie można bagatelizować
 
No mam nadzieje, ze kolejna ciąża będzie normalna. Ale wydaje mi się, że w tym cyklu jednak się nie udało. Jakoś tak czuję.. Zostaje mi czekać do @,albo przyjdzie a jak nie przyjdzie to idę od razu na betę. Jakiegoś doła ostatnio łapię, tzn raz mogłabym się śmiać a później chce mi się płakać.
X-x
 
Hej!

Chciałam powiedzieć ze my po wizycie. Mamy 20 cm,jesteśmy zdrowi :-) ImageUploadedByForum BabyBoom1427826560.157872.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427826560.157872.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427826560.157872.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry