reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Tak, już lepiej jest. Wiadomo, że są gorsze dni i się wspomina, ale to chyba jest nieuniknione i będzie się zawsze o tym pamiętać.
a Ty jak tam? Jak Nataniel? :)
 
Tak, już lepiej jest. Wiadomo, że są gorsze dni i się wspomina, ale to chyba jest nieuniknione i będzie się zawsze o tym pamiętać.
a Ty jak tam? Jak Nataniel? :)
bedzie ciezko, ale z kazdym dniem jakos lzej : ) ja do teraz pierwsza ciaze wspominam...to zawsze bedzie w sercu
a synek super, rozpycha sie, rosne :) dzis rano mial znow czkawke, smiesznie to wyglada hehe
 
Dziewczyny czy któraś z Was robiła badania na zespół antyfosfolipidowy? Może orientuje się któraś z Was jaki jest koszt takich badań?
U mnie niestety też poronienie. 8 sierpień pozytywny test ciążowy, pierwsza wizyta 23 sierpień, wszystko w porządku, serduszko biło. 29 sierpień plamienie i szpital. Na usg doktorka stwierdziła, że wszystko w najlepszym porządku, dziecko żywe, serduszko 140/min a 4 godziny później już było po wszystkim. Z badania histo nic nie wyszło, przyczyna nieznana.
Co prawda podejrzewam, że to przez Cytomegalowirusa, bo wyszedł mi dodatni, do tego jeszcze grypa na początku ciąży.
Lekarz zalecił mi badania na zespół antyfosfolipidowy, jeśli to nie będzie to, zasugerował, że przyczyną może być nieprawidłowa budowa macicy.

Hej. Ok 500 zl. ( antykoagulant tocznia, przeciwciala antykardiolipinowe igg i igm, przeciw. Antykardiolipidowe igg i igm, anty tpo)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
JA MIAŁAM ROBIONE BADANIA W SZPITALU NA ZESPÓŁ ANTYFOSFOLIPIDOWY, ALE WYNIK WYSZEDŁ NEGATYWNY....DŻOŁ NIE WIEDZIAŁAM, ZE TO AZ TAKI KOSZT:(

AVIS-BARDZO MI PRZYKRO:(
 
anetack a gdzie miałaś robione in vitro ? Udane ? Ja będę podchodzic proawdopodobnie i szukam informacji wszytskich dostepnych. Skąd jestes ?
Nie mialam. Nam udaje sie naturalnie tylko z utrzymaniem ciazy mamy problemy. Niestety nie pomoge. Jest tutaj na forum wątek o in vitro pewnie tam dziewczyny cos pomogą albo pokieruja co i jak :)


 
Hej. Ok 500 zl. ( antykoagulant tocznia, przeciwciala antykardiolipinowe igg i igm, przeciw. Antykardiolipidowe igg i igm, anty tpo)

Strasznie dużo, nie spodziewałam się aż takiej ceny :( Jutro będę w Luxmedzie to zapytam, może będzie trochę taniej... A jak nie to spróbuję ubłagać rodzinnego o skierowanie.
 
reklama
Do góry