reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Lekarz mi powiewdział, że może być dłużej niż normalna @, a zapytać chciałam orentacyjnie.
Spokojnie pytaj o co chcesz[emoji6]
MY tutaj od tego jesteśmy. A wiesz jak z każdą rzeczą byśmy latali do lekarzy to by zwariowali[emoji1][emoji1][emoji1]ja krwawiłam 8dni. Miałam poronieni samoistne

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też gin powiedział, że jak minie to krwawienie, nastepna @też moze być nieco zwariowana, a potem mamy zielone światło
 
@alunia87 ja też poroniłam wczesną ciążę i też obyło się bez zabiegu. Ale Mój gin powiedział, że możemy od razu się starać, że po zabiegu minimum 3 miesiące trzeba czekać. Wiesz co Ja nie rozumiem tych lekarzy po cholerę oni w ogóle nimi są skoro zamiast pomagać to tylko dołują [emoji34][emoji34][emoji34]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak powiedziałam ze nie będę czekać bo już 30 lat na karku usłyszałam ze mogłam się 10 lat wcześniej starać i ze minimum trzy miesiące ,bo później będę miała pretensje jak się to powtórzy ,a pracując widzi często ze po tak krótkim czasie to się powtarza.Co do monitoringu to też nie przejdzie jeden gin w czwartek przyjmuje później jest na szpitalu ,bo ordynator ginekologii druga babka w piątek i później też w innym mieści.Ciężko by było trafic z ta owulacja.Musiała bym do kilku chodzić.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak powiedziałam ze nie będę czekać bo już 30 lat na karku usłyszałam ze mogłam się 10 lat wcześniej starać i ze minimum trzy miesiące ,bo później będę miała pretensje jak się to powtórzy ,a pracując widzi często ze po tak krótkim czasie to się powtarza.Co do monitoringu to też nie przejdzie jeden gin w czwartek przyjmuje później jest na szpitalu ,bo ordynator ginekologii druga babka w piątek i później też w innym mieści.Ciężko by było trafic z ta owulacja.Musiała bym do kilku chodzić.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy ten sam rocznik[emoji6]
Nie wiedziałam że u Ciebie tak ciężko z lekarzamiczy ci lekarze kur.... serca nie mają!!! A co ich to obchodzi kiedy się zaczęłaś starać. To jest Twoja sprawa. I jak w takim momencie człowiek ma mieć siłę i ochotę na starania. Kurdę szkoda, że tak daleko byś musiała jeździć do lekarza.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 no o prolaktynie mówiła Mi Moja kumpela. Pierwszą ciążę też poroniła i dopiero po roku jej się udało zajść ponownie bo właśnie w międzyczasie okazało się że ma zbyt wysoką. A może poszukaj innego gina?? Bo co to ma być za mowienie, że jak zaszłaś to on problemu nie widzi

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pytałam się właśnie o prolaktyne mojego gin powiedział że jak jest ok 1000 to może to wpłynąć na brak ciąży lub poronienia. Ja mam prolaktyne 29 ale biorę leki pół tabletki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteśmy ten sam rocznik[emoji6]
Nie wiedziałam że u Ciebie tak ciężko z lekarzamiczy ci lekarze kur.... serca nie mają!!! A co ich to obchodzi kiedy się zaczęłaś starać. To jest Twoja sprawa. I jak w takim momencie człowiek ma mieć siłę i ochotę na starania. Kurdę szkoda, że tak daleko byś musiała jeździć do lekarza.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak to jest niestety w małych miasteczkach[emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytałam się właśnie o prolaktyne mojego gin powiedział że jak jest ok 1000 to może to wpłynąć na brak ciąży lub poronienia. Ja mam prolaktyne 29 ale biorę leki pół tabletki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pamiętam Mojego wyniku ale wiem, że mam w normie. To cholerstwo bardzo blokuje tym bardziej, że to jest produkowane przez bodajże w przysadce mózgowej. Często jest tak ,że kobiety nie zachodzą w ciążę właśnie tylko przez to a lekarze nie chcą zlecać badań prolaktyny

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry