reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Abi A. Raz Ci się udało to i drugi raz też Ci się uda. Jestem tego pewna. Widzisz Ja zastosowałam Mój sposób po raz drugi choć było ciężko nie powiem. Ale się udało i efekt jest. Bo u Mnie to był problem z brakiem pozytywnego myślenia. Zmieniłam nastawienie i od razu zadziałało[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raczej dzisiaj nie wyjdę. Jest to i alergia i przeziębienie. Objawia się to w taki sposób bo mam podwyższone hormony jak to w ciąży bywa. Będą się starać żeby ginekolog Mnie dzisiaj zobaczył. Nie mam się denerwować bo nie podadzą mi nic co zaszkodzi kruszynce. Ogólnie fajni lekarze. W 3 naraz Mnie oglądali [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko będzie dobrze [emoji4].Dobrze ,ze Cię wzięli do szpitala teraz po robią wyniki i będziesz wiedziała co i jak.Dobrze by było jak by od razu zrobili ci usg i gin obejrzał.Kurde ile to trzeba się na męczyć ,żeby przytulić kruszynke.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 żebyś wiedziała. Najpierw strata teraz druga ciąża i to. Ale dam radę muszę i to właśnie dla tej Mojej małej Kruszynki. A Ty pracujesz czy nie??

@aga_agi jak skończy Mi się kroplówka to zabieram się do roboty. Jak tam dżemik?? Córcia pomaga?? Nie pamiętam ile Twoja córeczka ma latek??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 żebyś wiedziała. Najpierw strata teraz druga ciąża i to. Ale dam radę muszę i to właśnie dla tej Mojej małej Kruszynki. A Ty pracujesz czy nie??

@aga_agi jak skończy Mi się kroplówka to zabieram się do roboty. Jak tam dżemik?? Córcia pomaga?? Nie pamiętam ile Twoja córeczka ma latek??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Udał się, udał zrobiłam tylko z kilograma jakby coś miało nie wyjść. Dominika nie pomagała bo była w przedszkolu, ale za to zjadła bułkę i sam łyżeczką ze słoika:laugh2:
Młoda w październiku skończy 4 lat.
 
@alunia87 żebyś wiedziała. Najpierw strata teraz druga ciąża i to. Ale dam radę muszę i to właśnie dla tej Mojej małej Kruszynki. A Ty pracujesz czy nie??

@aga_agi jak skończy Mi się kroplówka to zabieram się do roboty. Jak tam dżemik?? Córcia pomaga?? Nie pamiętam ile Twoja córeczka ma latek??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ,ale to jest bardziej dorywcza praca [emoji4] i nie codziennie.Z jednej strony mi to pasuje, bo zamiast robic na smiecowce po 8h za smieszne pieniadze, przychodze co drugi -trzeci dzien na pare godzin. Myślałam ,ze po styczniowej stracie uda mi się szybko zajść w kolejną ciążę ,a tu raczej się nie zanosi.Mieszkając nad morze w małej miejscowości mam małe pole do popisu.Bo tu raczej same sezonowki są na śmieciowe umowy. Biedronke budują tam powinny być stałe etaty.Ja ogólnie przez 3 lata mieszkałam w Poznaniu z M i wiadomo większe miasto większe perspektywy.Z tym ,ze starając się o dziecko nie dali byśmy rady opłacić mieszkania ze swoich pensji i mieć na dziecko.Tu nam odchodzi opłata za mieszkanie i nawet mniej zarabiajac lepiej stoimy z kasą.Podziwiam osoby które pracują w Polsce we dwójkę i opłacają wynajem i stać ich na dziecko.Tak jak w Poznaniu mieszkając za zwykłą kawalerkę nie w centrum o średnim standardzie płacilismy z opłatami 2tys.Doliczajac do tego opiekunkę do dziecka ,bo rodziny tam nie mieliśmy cienko byśmy ciagli.Tu wiem ,ze będzie miał kto się zająć dzieckiem jak pójdę do pracy.Bała bym się obcej osobie powierzyć dziecko. Rozpisalam się hehe [emoji4]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 no i masz bardzo dobry tok myślenia. No fakt w małych miasteczkach jest problem z pracą. Ale tak jak piszesz więcej perspektyw jeżeli chodzi o życie. Tańsze, no a w ogóle jak już mieszkacie na Swoim i w pobliżu rodziny. To już w ogóle świetna sprawa. Chociaż czasami z rodziną lepiej wychodzi się na zdjeciu[emoji1][emoji1][emoji1]a dziecko pojawi się i to szybciej niż myślisz. Masz już porobione badania a to naprawdę dużo. Częściowo zdiagnozowana. Mąż też porobi badania. I zobaczysz nim się obrucisz maleństwo będzie na Świecie. W przyszłym roku wszystkie będziemy obchodzić dzień matki. Nie ma bata!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 no i masz bardzo dobry tok myślenia. No fakt w małych miasteczkach jest problem z pracą. Ale tak jak piszesz więcej perspektyw jeżeli chodzi o życie. Tańsze, no a w ogóle jak już mieszkacie na Swoim i w pobliżu rodziny. To już w ogóle świetna sprawa. Chociaż czasami z rodziną lepiej wychodzi się na zdjeciu[emoji1][emoji1][emoji1]a dziecko pojawi się i to szybciej niż myślisz. Masz już porobione badania a to naprawdę dużo. Częściowo zdiagnozowana. Mąż też porobi badania. I zobaczysz nim się obrucisz maleństwo będzie na Świecie. W przyszłym roku wszystkie będziemy obchodzić dzień matki. Nie ma bata!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak wróciliśmy na początku starań w lutym 2 lata temu długo się na szukałam pracy ,żeby oferowali na czas określony umowę o pracę ,ale znalazłam.Przez całą umowę mi się nie udało zajść w ciąże[emoji23], a tyle co się tam nerwów na jadłam ,bo ludzi nie było do pracy. Przychodzili i odchodzili, ze w tym roku już powiedział,ze nie tym kosztem,bo później ,ani wolnego i jeszcze uzerac się z kierownictwem które myśli ,ze jak masz umowę o pracę to jesteś ich niewolnikiem.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wróciliśmy na początku starań w lutym 2 lata temu długo się na szukałam pracy ,żeby oferowali na czas określony umowę o pracę ,ale znalazłam.Przez całą umowę mi się nie udało zajść w ciąże[emoji23], a tyle co się tam nerwów na jadłam ,bo ludzi nie było do pracy. Przychodzili i odchodzili, ze w tym roku już powiedział,ze nie tym kosztem,bo później ,ani wolnego i jeszcze uzerac się z kierownictwem które myśli ,ze jak masz umowę o pracę to jesteś ich niewolnikiem.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
A to czyli masz nową pracę. Powiem Ci tak jak jest zła atmosfera w pracy albo źle warunki to choć nie wiadomo co innego by było super to nie chce się w takim miejscu pracować. To trochę przeszłaś w tamtej pracy i że Ty te dwa lata dałaś radę tam pracować. No ale najważniejsze, że teraz masz coś lepszego. A co do małych mieścin nad morzem. To myślałam, że są tam jacyś stali normalni lekarze i że jest ich dużo właśnie ze względu na dużą ilość turystów.
Chociaż mieszkałam kiedyś w zachodnio pomorskim mała Wieś Płoty i fakt tam był ogromny problem z jakim kolwiek lelarzem. Zawsze jeździło się kupe km dalej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to czyli masz nową pracę. Powiem Ci tak jak jest zła atmosfera w pracy albo źle warunki to choć nie wiadomo co innego by było super to nie chce się w takim miejscu pracować. To trochę przeszłaś w tamtej pracy i że Ty te dwa lata dałaś radę tam pracować. No ale najważniejsze, że teraz masz coś lepszego. A co do małych mieścin nad morzem. To myślałam, że są tam jacyś stali normalni lekarze i że jest ich dużo właśnie ze względu na dużą ilość turystów.
Chociaż mieszkałam kiedyś w zachodnio pomorskim mała Wieś Płoty i fakt tam był ogromny problem z jakim kolwiek lelarzem. Zawsze jeździło się kupe km dalej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie właśnie lekarze przyjeżdżają z większych miast i przyjmują raz w tygodniu [emoji53],bo większość ma gdzieś swoje prywatne gabinety.Zobaczymy jak mnie pokieruje ten lekarz jak źle to najwyżej będę dojeżdżać dalej do innego.
Długo już jesteście w Niemczech?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry