reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@natka ja od swojego diabetologa z innego miasta dostałam skierowanie na ktg i chodziłam do naszego szpitala. Oby synuś jednak zechciał wyjść przed terminem cc :)
@aneta no co Ty zdjęcie jest super :D niech rośnie, rośnie kruszynka :)
 
reklama
@natka ja od swojego diabetologa z innego miasta dostałam skierowanie na ktg i chodziłam do naszego szpitala. Oby synuś jednak zechciał wyjść przed terminem cc :)
@aneta no co Ty zdjęcie jest super :D niech rośnie, rośnie kruszynka :)
Tak czekam, aż któraś z Was a najlepiej Wszystkie z tego wątku będą też się cieszyć i chwalić takimi zdjęciami i wizytami!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie nie liczyłam nawet, że już dzisiaj poznam płeć, ale lekarz próbował niom ale niestety Kruszynka uparta jak mamusia[emoji7][emoji7][emoji7]

A jak u Ciebie??? Jak się dzisiaj czujesz??? Skurcze męczą?? I co z aktywnością małego???
Moja znajoma wczoraj urodziła synka. Miała termin na 17.08 także tylko dwa dni różnicy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Niektórzy lekarze próbują właśnie na tym usg około 13 tc dostrzec płeć :) ale przyznam szczerze że ja też nie liczyłam przy moich usg że się uda no i podobnie jak u Ciebie też się nie udało ;)
Ja czuję się dobrze. Skurczy brak, mały teraz dla odmiany bardzo leniwy i to już od wczorajszego wieczora. Zwariować idzie z tym wszystkim. Najpierw stres że taki mocno aktywny, teraz że ledwo co się wierci. No ale nie wiem czy pisałam Wam, byłam na tym ktg wczoraj i niby wszystko ok...
Ale super, że znajoma już ma synka przy sobie :) ja już też naprawdę nie mogę się doczekać... A tu przed końcówką taki mega stres że zastanawiam się czy nawet nie większy niż w pierwszym trymestrze jak bałam się kolejnej straty...

@aga_agi oo to Ty fajnie miałaś! Bo moja diabetolog to mi prawie że łaskę robi że mi skierowanie na hemoglobinę glikowaną daje więc o skierowaniu na ktg to już w ogóle mogę sobie tylko pomarzyć...
 
Niektórzy lekarze próbują właśnie na tym usg około 13 tc dostrzec płeć :) ale przyznam szczerze że ja też nie liczyłam przy moich usg że się uda no i podobnie jak u Ciebie też się nie udało ;)
Ja czuję się dobrze. Skurczy brak, mały teraz dla odmiany bardzo leniwy i to już od wczorajszego wieczora. Zwariować idzie z tym wszystkim. Najpierw stres że taki mocno aktywny, teraz że ledwo co się wierci. No ale nie wiem czy pisałam Wam, byłam na tym ktg wczoraj i niby wszystko ok...
Ale super, że znajoma już ma synka przy sobie :) ja już też naprawdę nie mogę się doczekać... A tu przed końcówką taki mega stres że zastanawiam się czy nawet nie większy niż w pierwszym trymestrze jak bałam się kolejnej straty...

@aga_agi oo to Ty fajnie miałaś! Bo moja diabetolog to mi prawie że łaskę robi że mi skierowanie na hemoglobinę glikowaną daje więc o skierowaniu na ktg to już w ogóle mogę sobie tylko pomarzyć...
A nie pisałaś. Ale to dobrze, że pojechałaś!!! Jesteś chociaż pewniejsza i spokojniejsza!!! A miałam cichą nadzieję, że już jednak mały pcha się na świat. A tu patrz leniwy się zrobił. Faktycznie oszaleć idzie. A męża masz w domu czy pod telefonem??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie pisałaś. Ale to dobrze, że pojechałaś!!! Jesteś chociaż pewniejsza i spokojniejsza!!! A miałam cichą nadzieję, że już jednak mały pcha się na świat. A tu patrz leniwy się zrobił. Faktycznie oszaleć idzie. A męża masz w domu czy pod telefonem??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też ale na ktg tylko pojedyncze skurcze się zapisały. Nie sądzę żeby coś się ruszyło do tego piątku.
Mąż na razie w domu ale na 15 do pracy jedzie więc popołudniu i wieczorem nas czeka samotne siedzenie z córcią. Od piątku ma wolne.
 
Hej :) jak myślicie?! Owulke miałam na bank 15.08... Ale ze względu na mój wyjazd ostatni stosunek z partnerem 13.08.. Myślicie że chociaż cień szansy jest?? Nie nastawiam się jakoś bardzo żeby się nie zawieźć, ale zastanawiam się jakie są szanse.. Czy zbliżenie musi być typowo w dzień owulacji, czy przed też jest szansa?? Jakie macie doświadczenia??

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) jak myślicie?! Owulke miałam na bank 15.08... Ale ze względu na mój wyjazd ostatni stosunek z partnerem 13.08.. Myślicie że chociaż cień szansy jest?? Nie nastawiam się jakoś bardzo żeby się nie zawieźć, ale zastanawiam się jakie są szanse.. Czy zbliżenie musi być typowo w dzień owulacji, czy przed też jest szansa?? Jakie macie doświadczenia??

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w cyklu kiedy się udało zbliżenie na pewno nie było w owulacje tylko wcześniej.Szansa na pewno jest plemniki w ciele kobiety żyją do 5 dni.


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Jaś jest już z nami :) w nocy zaczęły się skurcze i wody zaczęły się sączyć.. Skończyło się mimo wszystko cc po 6 h ale najważniejsze że z małym wszystko w porządku :)
Cudownie, gratulacje. Szkoda, że nie wyszło po Twojej myśli ale i tak wspaniale. Dużo siły, szybkiej regeneracji. A Jaś niech rośnie zdrowy, silny i piękny <3
 
reklama
Do góry