reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@aga_agi a jesz tą tzw nocną kolację? Ona jest ważna bo zapobiega niedocukrzeniu w nocy i właśnie wzrostom cukru na czczo. Ja jadłam ostatnią kolację ok 22.00, a o 7.00 już mierzyłam na czczo i wcinałam pierwsze śniadanie. Nie możesz mieć za długiej przerwy między ostatnim posiłkiem a pierwszym następnego dnia. Niestety te cukry na czczo są najgorsze bo ciężko je zbić samą zmianą diety bo w nocy glukoza metabolizuje się inaczej. Ale w ciąży z córką byłam na forum cukrzycowym i tam też dziewczyny pisały że może być tak że im później mierzysz na czczo tym cukier wyższy i czasem wystarczy tylko wstać wcześniej i cukier jest ok bo dopiero później zaczyna rosnąć jak zaczynają się poranne wahania hormonów (bo to wszystko wpływa na metabolizm cukru).
A co do wagi to nie przejmujcie się, jeśli dziecko przybiera to nie ma co się przejmować że u Was spadek. Ja z córką do czasu wykrycia cukrzycy normalnie przybierałam na wadze, a potem na diecie już tylko waga w dół. Na końcu się okazało, że 6 kg tylko przez całą ciążę przytyłam a po porodzie spadek od razu o 9,5 kg :)
 
reklama
Dzięki, dziewczyny. No u mnie problem jest w tym, że w teorii to wszystko doskonale wiem. Z Dominiką przez 5miesięcy diety ani razu nie miałam przekroczeń na czczo. Kolację II jem ok 22:30. Cukier mierzę bezpośrednio po przebudzeniu. Budzik nastawiony na 7 i od razu zaczynam szykować śniadanie. Ten na czczo wacha mi się w granicach 90-94. Mam dwie opcje albo za mało jem przed snem (wczoraj zjadłam właśnie kabanosa i kromkę chleba ig, dziś cukier 84). Albo wina częstych wybudzeń spowodowanych przez Młodą. Jednak dziś miałam pobudkę o 4:20. Nocne cukry jak się wybudzę to mam w normie do 90. Walczę i na pewno się nie poddam ☺
 
Tak to jest z ta ciąża.Pamiętam jak mi wyszła beta i bałam się sprawdzić przyrost.Cały czas były obawy,a później czy serduszko bije i tak cały czas coś.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze,że już torbiel zniknął,bo jeszcze myślałam,że to przez torbiela źle się czułam.@ nie dostałam wymiotuje beta zaczęła rosnąć może coś z tego będzie.Do 19 listopada mam zwolnienie i nie wiem co robić jak jeszcze nie wiadomo czy jestem w tej ciąży czy nie,bo jak wrócę do pracy to wiem,że kierowniczka tak zrobi i mnie zwolni a jak wyjdzie,że jednak jestem w tej ciąży już nie wiem co robić najbardziej z tym zwolnieniem
 
Dobrze,że już torbiel zniknął,bo jeszcze myślałam,że to przez torbiela źle się czułam.@ nie dostałam wymiotuje beta zaczęła rosnąć może coś z tego będzie.Do 19 listopada mam zwolnienie i nie wiem co robić jak jeszcze nie wiadomo czy jestem w tej ciąży czy nie,bo jak wrócę do pracy to wiem,że kierowniczka tak zrobi i mnie zwolni a jak wyjdzie,że jednak jestem w tej ciąży już nie wiem co robić najbardziej z tym zwolnieniem
Idź może do rodzinnego po zwolnienie na kilka dni ,żeby je przeciągnąć.Na jakiś kręgosłup ,albo coś tak ,żeby mieć czas wrazie czego.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj przez przypadek wpadł mi w ręce test ciążowy miałam jeszcze jeden zapasowy i zrobiłam go żeby już mi się nie walal w szufladzie.Odrazu pojawiła się druga widoczna druga kreska.Chyba od tak sobie by się nie pokazała żebym nie była w ciąży.Wiem wiem nakrecam się.Bez powodu codziennie po kilka razy bym też chyba nie wymiotowała.Mam jakoś dobre przeczucie.Oby...
 
Wczoraj byłam na usg połówkowym wszystkie parametry w normie bobas jest zdrowy. Praktycznie na 100 % będzie synek odrazu pokazał co tam skrywa między nogami [emoji2].
1510271651-1af4a8d82c7eafb6-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie [emoji7] Gratuluję z całego serca.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj przez przypadek wpadł mi w ręce test ciążowy miałam jeszcze jeden zapasowy i zrobiłam go żeby już mi się nie walal w szufladzie.Odrazu pojawiła się druga widoczna druga kreska.Chyba od tak sobie by się nie pokazała żebym nie była w ciąży.Wiem wiem nakrecam się.Bez powodu codziennie po kilka razy bym też chyba nie wymiotowała.Mam jakoś dobre przeczucie.Oby...
Nie ma torbiela, beta rośnie, endometrium powiększone, pozytywny test... wyglada na to, że mogę pocichu gtatulować
 
Do góry