reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Ja tak mialam wczoraj 6dpo i mdłości ale wiąże to ze stresem bo dzis obronę miałam skończyłam licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego! 👩‍🎓
gratulacje. Też mam licencjat z wczesnoszkolej i orzedszkolnej 🙂
Dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie i mam nadzieję że spotkamy się na czerwcowych mamach! [emoji3590] Oczywiście zostaje w tym wątku by dalej być z wami, wspierać i widzieć jak zaczną sypac się pozytywy! . Wizyte u lekarza mam 7.10.
koniecznie daj znać po wizycie 🙂
 
reklama
Powinnam dzisiaj dostać @ Ale w ogóle się nie czuje aby miała zawitać. Mam lekkie plamienie, które jest tylko na papierze. Powinnam mieć już ból jajnika z lewej strony i kregoslupa Ale nic nie czuje.Zawsze przed @dostaje plamienie Ale brązowe i zaczyna mnie boleć lewy jajnik wtedy bez czopkow się nie obejdzie, A teraz mam takie rozowe plamienie Nie wiem co mam myśleć, albo mi się znowu coś poprzestawialo lub jak przyjdzie @ to się z bólu nie pozbieram. Ostatnio koleżanka mi powiedziała, że nie wiedziała iż jest w ciąży bo dostała okres. Wydaje mi się to niemożliwe w tym cyklu aby się udało, no cóż pozostaje mi czekac i obserwowac jak sytuacja sie rozwinie.
 
Moze to zagnieżdżenie [emoji7]
Powinnam dzisiaj dostać @ Ale w ogóle się nie czuje aby miała zawitać. Mam lekkie plamienie, które jest tylko na papierze. Powinnam mieć już ból jajnika z lewej strony i kregoslupa Ale nic nie czuje.Zawsze przed @dostaje plamienie Ale brązowe i zaczyna mnie boleć lewy jajnik wtedy bez czopkow się nie obejdzie, A teraz mam takie rozowe plamienie Nie wiem co mam myśleć, albo mi się znowu coś poprzestawialo lub jak przyjdzie @ to się z bólu nie pozbieram. Ostatnio koleżanka mi powiedziała, że nie wiedziała iż jest w ciąży bo dostała okres. Wydaje mi się to niemożliwe w tym cyklu aby się udało, no cóż pozostaje mi czekac i obserwowac jak sytuacja sie rozwinie.
 
Nie Wiem właśnie... Jest inaczej teraz i nie wiem co mam myśleć... Nie mam żadnego testu i dopiero w poniedziałek będę mogła zakupić
 
Słuchajcie mam takie pytanko. Czy zamawianie testy owulacyjne i ciążowe przez Allegro? Możecie jakieś polecić? [emoji848]
 
Ja zamawiałam te i są spoko. :D
Screenshot_20200926_174201_pl.allegro.jpeg
 
Ja mam jednego dzidziusia, ale teraz o drugie staramy się drugi rok. Monitoruję od niedawna cykl na cyclotesterze, więc mam automatyczny zapis co dzień. Mam nadzieję, że w końcu się uda
 
Ja mam jednego dzidziusia, ale teraz o drugie staramy się drugi rok. Monitoruję od niedawna cykl na cyclotesterze, więc mam automatyczny zapis co dzień. Mam nadzieję, że w końcu się uda
ojej to strasznie długo się staracie 😒 mam nadzieję że monitoring pomoże wam. Przepraszam że zapytam ale czy o pierwsza dzidzie też długo musielisciei się starać?
 
reklama
Do góry