reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Mój mąż też uwielbia siedzenie przed kompem.
Na szczęście ostatnio mamy 2 komputery więc problem z głowyy hihi :D
Inaczej też trzeba by było toczyć batalie ;)
 
Wiecie co czytam ten wątek jako już któryśz kolei i humor mi się poprawia! Tak się cieszę, że jesteście! Ja mam dziś luz bo odpoczywam sobie w domu a mążw prac więc nikt mi nad głowę nie stęka "no daj mi już komputerek, no daj..." ;) Dobra myśl zaopatrzyć się drugi! :laugh:
 
Rybka-z tym grafikiem to niezła myśl. Jak ja siedzę to sie burzy,że długo-chyba że piszę coś do pracy(ale z rególy siedzę w tym czasie na BB-i piszę dwa razy dłuzej ;D), ale to i tak przychodzi do pokoju pod byle pretekstem zobaczyć czy aby napewno pisze konspekt ::) wie że się od was uzależniłam. Pozdrowionka
 
Mój też wie, że jestem uzależniona od BB ;) już nawet nie ściemniam, że wykorzystuję kompa w celach zawodowych, hehe ;D Dwa komputery niezła myśl :) Pa
 
mój nie wierzy jeszcze, ze mi tak zakorzeniła sie myśl o Dzidziusiu..:), ze mozna tak godz. z fajowymi ludzmi(kobietami:) ;Dtu spedzac czas..Przez ramie zaglada co jkais czas..czy faktycznie to z "babami" ::)tyle GG..tak meżu tak!Dorka chce Dzidziusia.... :D
 
Dopiero teraz przeczytałam cały topic :-[
W każdej prawie wypowiedzi znalazłam coś, co sama chciałabym napisać :)
Próbowałam pisać na kilku innych forach, ale nigdzie nie poczułam się tak dobrze, jak na BB :)
Jesteście naprawdę świetne kobitki ;) :laugh:
Jak tu trafiłam ?? Szukałam czegoś na temat ciązy, chiałam się poradzić "doświadczonych" na temat objawów ciąży :) I trafiłam tutaj :) Ciąży nie ma, nie staramy się na razie (chociaż usilnie pracuję nad mężem, żeby te starania zacząć - i to Wasze wypowiedzi na moją postawę wpłynęły, to dzięki Wam zrozumiałam, co jest najważniejsze w życiu, i że nie ma się czego bać :) ) - a ja zamierzam tu zostać, w Waszym towarzystwie :)

Pozdrawiam :)
Aga
 
Mam 26 lat i będziemy się starać z mężem, mam nadzieję wkrótce ;) , o pierwszego dzidziusia :)
Ja też mam wadę wzroku - -5 dioptrii (krótkowzroczność), wysiłek niewskazany, jeśłi chodzi o odklejanie się siatkówki, poza tym zaczęły mi się jakieś ubytki robić, bliznowacieją potem.. Dawno już u okulisty nie byłam, pasowałoby się przebadać :-[
 
reklama
hej Aga- bedę tak się do ciebie zwracać jeśli mogę-Nowa jest zbyt zimne ;) cieszę się, że znalazłaś tu to czego szukałaś. To tak jak i ja-natknęłam sie przypadkowo, i nie mam zamiaru was opuszczać. Tak trzymać pozdrawiam ciepło
 
Do góry