reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania starszej pani :-)

Jakiej tam od razu starszej pani;) To wszystko zależy od kondycji naszego organizmu, a konkretnie jajeczek, ich ilości i jakości. Tudzież również od jakości nasienia partnera. Choć generalnie panuje przekonanie, że im wcześniej tym lepiej, bo płodność większa. A nawet gdyby był z nią problem, to są przecież kliniki leczenia niepłodności, które też nie powinny być tematem tabu (czy problemy z zajściem w ciążę ogólnie).
 
reklama
Ja mam 43 lata. I jestem w ciąży. Ciąża nie planowana. Obecnie 6 tyg i dwa dni. W piątek byłam u gin . Zobaczyłam serduszko. 6 mm szczęścia.
Jest mi ciężko, bo jak każda mama po 40 mam wiele obaw. Na dodatek mój mąż nie akceptuje tej ciąży.
Nie potrafię się nie cieszyć. Chociaż może przyjdzie mi samej je wychowywać.
Pozdrawiam wszystkie mamy .
Trzymam za Ciebie i dzidzie kciuki.
 
Do góry