reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie kochane, staramy się z partnerem o dzidziusia już 8 miesięcy i ciągle nic byłam u gin 4 miesiące temu mówił że jest wszystko ok jestem po cesarce i mówił że blizna ładnie zagojona że się nic nie dzieje
3 września robiła test owulacyjny wyszły 2 mocne kreski miałam sporo śluzu na ok 2/3 dni śluz był bardzo bardzo rozciągliwy, i teraz okres powinnam dostać wczoraj ale niestety nie ma nic (na szczęście ). Dodam jeszcze że zawsze przed okresem szyjke miałam dość nisko że na spokojnie ją czułam, a wczoraj dziś ledwo ją odnalazłam śluz dalej się rozciąga. Proszę pomóżcie!!
 
reklama
Z tego co się dowiedziałam to szyjka na okres sie obniża a u mnie jest ciągle wysoko i już 2 dzień spóźnienia okresu
 
reklama
a z szyjką różnie bywa dlatego trzeba sprawdzać zawsze z rana po wstaniu bo potem się unosi jak pamiętam , pozatym potrafią być wygięte .. dlatego potrzeba paru bądź więcej miesięcy by poznać zachowanie własnej przed okresem. hehe ale tak czy siak rób test bo to że nie wyszedł dwa dni temu nie znaczy że nie wyjdzie dziś. zależy jeszcze jakiej czułości test robiłaś i czy pierwszy mocz..bo mógłbyc 25
 
Do góry