reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Starania

Niunia12345

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Słuchajcie ginekolog przepisał mi luteine ponieważ mam minimalnie niższy progesteron niż powinnam mieć a resztę hormonów idealna. Czy któraś brała? I w jakim czasie pomogła z góry dziękuję 😘😉

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Ja brałam, ale mi nie pomogło w zajęciu e ciążę 😉

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Słuchajcie ginekolog przepisał mi luteine ponieważ mam minimalnie niższy progesteron niż powinnam mieć a resztę hormonów idealna. Czy któraś brała? I w jakim czasie pomogła z góry dziękuję 😘😉
Ja miałam od kiedy pamiętam niski progesteron. Brałam co prawda przed staraniem nie luteinę a duphaston. Działanie ma takie samo z tą różnicą tylko, że to progesteron syntetyczny. Pomogło, zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań.

MalyGosc

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem po poronieniu i mój ginekolog zalecił branie duphastonu od połowy następnego cyklu (w czasie około owulacyjnym) jak zaczniemy się z powrotem starać. Zalecił to profilaktycznie, lecz powiedział tez, ze jeśli coś miałoby się stać to duphaston nie będzie w stanie uchronić ciąży. Sprawi jedynie, ze zajście w ciąże będzie odrobine łatwiejsze a jeśli dojdzie do zapłodnienia to ścianki macicy będą lepiej przygotowane do przyczepienia się pęcherzyka. No i tez stwierdził, ze po poronieniach pacjentki, które biorą duphaston, mentalnie są spokojniejsze zachodząc w nową ciążę. Czują się w pewien sposób zabezpieczone, co sprawia, ze mniej się denerwują i mniej stresują :)

Niunia12345

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam brać przez 10 dni już 5 dzień za mną bo wgl pęcherzyki mi nie rosną 😭😭

Niunia12345

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Po 5 tabletkach zaczęło mnie kuc w lewym i prawym jajniku czy możliwe żeby coś zaczęło się dziać??

Niunia12345

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Następna wizytę mam w 12dc. Czyli jakoś początek grudnia strasznie się boję 😭😭

boska.ka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Z taką nerwówką to ty dziewczyno choć byś jadła paczkę dziennie tych tabsów to nie zajdziesz.
Wrzuć na luz, bo to też odgrywa wieeelka role!

Rozwiązania
0
Hej, też brałam duphaston po wczesnym poronieniu 😔. W kolejna ciąże zaszłam po 3 miesiącach, duphaston bralam do 12tc i wszystko było ok. Ciąża donoszona córeczka zdrowa 😀 . Głowa do góry, bez nerwów, myśl pozytywnie. Trzeba wierzyć że się uda. Pozdrawiam.

reklama

Niunia12345

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A słuchajcie bo luteine biorę zawsze przed spaniem dopochwowo. Wzięłam wczoraj przed 23, przed chwilą gdy byłam w łazience zobaczyłam pełno białych śladów na bieliźnie. Czy to normalne?? Czy też tak mialyscie?. Mam uczucie okresu bo bardzo wilgotno ale do okresu jeszcze przynajmniej 1.5 tyg 🤔🤔 czy możliwe żeby po 12 h wyplynela??

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Niunia12345 Potrzebuję porady 2
K Potrzebuję porady 5
K Staramy się 3
A Staramy się 15
K Potrzebuję porady 5

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania