reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Starania

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja czytałam że jak się bierze duphaston to jest większa szansa że się poroni. Ale nie jestem lekarzem nie znam się
Raczej nie. Większość dziewczyn jak byś przeczytała na forum że biorą duphaston na podtrzymanie ciąży a nie które biorą brały duphaston z luteina

reklama

Niunia12345

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Takie czytałam opinie. Ale chyba gin wiedział co przepisze bo mam lekko obniżony progesteron a luteina to inaczej progesteron

MumToBe ;)

Rozwiązania
0
Zarówno duphaston i luteina to progesteron. Jedyną różnicą między nimi jest to, że duphaston jest syntetyczny.
Pierwszy raz,, słyszę ", że można po nim poronić. Jest to absolutna bzdura.

młoda1994

Rozwiązania
0
Takie czytałam opinie. Ale chyba gin wiedział co przepisze bo mam lekko obniżony progesteron a luteina to inaczej progesteron
Duphaston też ale sztuczny a luteina jest naturalnym. Różnica jest taka że luteina może zablokować owu wcześnie wzięta i podnosi temperaturę ciała a duphaston nie podwyższa temperatury i nie blokuje owu pod warunkiem że nie przyjmuje się większej dawki dziennie niż 20mg

reklama

Niunia12345

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Laski słuchajcie bo dziś mam już wziąć 9 tabletkę i właśnie jak zbierałam się do włożenia to zdziwiło mnie ze wszystko takie pulchne tam, ledwo mi tabletka weszła, żadnej szpary nie było żeby ją wepchac dodam że pierwszy raz się spotykam z takim czymś 😭 liczę na to że pomożecie bo już się zaczynam obawiać.

Do góry