reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dziecko, czy któraś tak miała?

Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
3
Witam, proszę o poradę. Staramy się 6mcy o 2 dziecko.Cykle mam 27 dniowe, okres 5-6 dni. Przez 2 przed ostatnie cykle miałam przed okresem plamienia, które sugerowaly, że mam niski progesteron, badania tego nie potwierdziły. Brałam mimo to duphaston. Ostatni cykl wyglądał trochę inaczej. Okres 5 dniowy od 6 września, od 16dc niesamowita bolesność piersi (jakby były jednym wielkim siniakiem), kremowe upławy. Ból piersi ustąpił 21dc, pojawiły się 2 dni brazowe plamienia i w 23dc coś na wzór miesiączki 4-dniowej. Krwawienie średnio obfite, 2x użyłam tampona, były niewielkie skrzepy, (miałam je zawsze). Dwa dni po "okresie", kiedy przez 2 dni było już czysciutko miałam plamienie koloru pudrowego różu, takie ze śluzem i biała wydzielina zarazem, mało tego a potem już nic. Nigdy tak nie miałam. Wczoraj robiłam test, wyszedł neg. W nocy wstawalam do wc i zakręcilo mi się w głowie, upadlam na męża. Poza tym nic innego. Co w takiej sytuacji oznaczałoby wg Was to różowe plamienie po miesiaczce, która była dziwna? Czy test mógł wykazać brak ciąży a jednak w niej mogę być? Proszę o opinie. P.S. Pytam, bo nie mam pojęcia co sądzić o tym rozowym plamieniu. Co może ew oznaczać, może problemy z hormonami? Test powtórzę za kilka dni, a jak będzie nadal zagadka to pójdę na betę. Wizytę u gina mam 13.10
 
reklama
Sugeruję konsultację u ginekologa i przyjmować leki, zwłaszcza hormonalne pod nadzorem lekarza.
Raczej nie inaczej, lekarz.
Jednak z uwagi na wizytę za tydzień sądziłam, że podpytać nie zaszkodzi :) Może któraś kobieta miała podobnie i mogłaby napisać co to oznaczało w jej przypadku.
 
Skoro brałaś hormony mimo dobrych wyników, to ja bym tu przyczyny upatrywała. Bo rozumiem, że sama je brałaś? Lekarze raczej nie przepisują leków, zwłaszcza hormonalnych, gdy ich poziom w organizmie jest dobry.
 
Skoro brałaś hormony mimo dobrych wyników, to ja bym tu przyczyny upatrywała. Bo rozumiem, że sama je brałaś? Lekarze raczej nie przepisują leków, zwłaszcza hormonalnych, gdy ich poziom w organizmie jest dobry.
Absolutnie nie sama, dostałam od ginki. Zasugerowała, że nawet jeśli mam ok progesteron to cykl należy wspomóc (tak jak napisalam, staramy sie). Monitoring miałam 2x raz bezovulacyjny raz niby ok.
 
Duphaston wlasnie daje takie objawy jak bolesnosc piersi, kremowe uplawy, plamienia.
Niestety ale watpie by to byla ciaza skoro okres byl a test negatywny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry