reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
A może warto przerwać tą niepewność i zrobić test? Ale to musi być rano co? Bo teraz nie ma sensu nie?
Bardzo to wszystko podejrzane. Ja to się czuję bardziej jakbym była po @ niż przed. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Głowa do góry będzie dobrze!
 
Wiem ale jakoś teraz nabrałam odwagi ale już mi minęła [emoji23]ale wiem że jakby coś miało być to by się popołudniu i pokazała nie?
Zależy na jakim poziomie być miała w moczu hormon ciążowy. Nie którym pokazuje przed terminem @ Ale ja osobiście nie polecam nikomu robienia testów przed terminem @ może pokazać A nie musi z popoludniowego moczu. Także naprawdę bym się wstrzymała. Ja w życiu nie robiłam testów przed terminem @ zawsze w pierwszy dzień lub po terminie @ teraz nie wariuje z testami. Teraz kupiłam dwa ciazowe strumieniowe ale pierwszy mam zamiar robić dopiero 6 czerwca jeśli nadal miesiączki nie będzie. A u mnie jest różnie okres mogę dostać jutro mogę dostać w poniedziałek albo i w czwartek albo na początku czerwca bo mam nie regularny.
 
No to nie będę robić nie ma co Warjowac
Zależy na jakim poziomie być miała w moczu hormon ciążowy. Nie którym pokazuje przed terminem @ Ale ja osobiście nie polecam nikomu robienia testów przed terminem @ może pokazać A nie musi z popoludniowego moczu. Także naprawdę bym się wstrzymała. Ja w życiu nie robiłam testów przed terminem @ zawsze w pierwszy dzień lub po terminie @ teraz nie wariuje z testami. Teraz kupiłam dwa ciazowe strumieniowe ale pierwszy mam zamiar robić dopiero 6 czerwca jeśli nadal miesiączki nie będzie. A u mnie jest różnie okres mogę dostać jutro mogę dostać w poniedziałek albo i w czwartek albo na początku czerwca bo mam nie regularny.
 
No to nie będę robić nie ma co Warjowac
Dokładnie. Ja nie chce się narażać na dodatkowy stres że znowu test negatywny. I też nie chce abyście wy się narazaly na dodatkowy stres bo to jest nie potrzebne.

To że któreś test pozytywny wyjdzie przed terminem @ Nie oznacza że nam też pokaże. Każda z nas jest inna.
 
Jestem tego samego zdania że nie warto robić testu przed @ bo można się za wcześnie rozczarować a to rzeczywiście jest tak że każda jest inna i jednej się pokaże przed @ A druga na 2 kreski musi czekać nawet do kilku tyg po @ bo i o takich przypadkach słyszałam więc szkoda naszych nerwów [emoji6]
 
Dobrze że sprowadzilyscie mnie na ziemię [emoji123][emoji177]
Jestem tego samego zdania że nie warto robić testu przed @ bo można się za wcześnie rozczarować a to rzeczywiście jest tak że każda jest inna i jednej się pokaże przed @ A druga na 2 kreski musi czekać nawet do kilku tyg po @ bo i o takich przypadkach słyszałam więc szkoda naszych nerwów [emoji6]
 
reklama
Dobrze że sprowadzilyscie mnie na ziemię [emoji123][emoji177]
Ja po prostu nie lubię jak się smucicie po zrobieniu testów ciazowych i wychodzą negatywne. Dlatego odradzam robienia testów przed terminem @ bo fakt czasami nawet tydzień po terminie @ nie pokażą dwuch kresek. Hormon w moczu może pojawić się dopiero 28dni od momentu kiedy pojawił się w krwi. Także wiem że czekanie jest najgorsze ale czasami się opłaca. Już tyle czekamy to te parę dni jeszcze odczekamy.
 
Do góry