reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Matko przy twoich cyklach będzie trzeba robić test codziennie... Żeby coś wykryć
Nie mam parcia na płeć dziecka. Marzę o blizniakach co jest prawdopodobne ale zobaczymy czy się uda.

Co do testów owu właśnie zamówiłam 50szt z Ebay z firmy Davida w DE ale jeszcze nie przyszły. Może przyjdą w przyszłym tygodniu. Ale w razie czego mam jeszcze w domu 10 z clearblue i 10 testów strumieniowych tych tańszych więc na 20 dni mi wystarczy.
 
reklama
Też zaczęłam dziwnie czuć brzuch ale zero plamienia. A ja nieraz mam przed takie mini brązowe upławy i czekam na rozkrecenie się @
Koło 20 pobolewał mnie trochę brzuch ale nie wiem czy na @ czy po prostu przesadziłam dzisiaj z wysiłkiem fizycznym. Miałam tyle energii że urządziłam sobie wielkie sprzątanie. A Ty jak?
 
Czego nie robi się dla takiego efektu, a męża masz przy sobie? Jak tak to jak przyjdzie czas to nie odpuszczaj i przytulnie co drugi dzien i wtedy będzie pewność że nie ominięcie,
I właśnie mam taki zamiar robić dziennie testy od 1dc aż do ujrzenia na teście owu piku LH

Póki co czekam na miesiączke już bliżej niż dalej [emoji23][emoji23]
 
Czego nie robi się dla takiego efektu, a męża masz przy sobie? Jak tak to jak przyjdzie czas to nie odpuszczaj i przytulnie co drugi dzien i wtedy będzie pewność że nie ominięcie,
Tak mam męża przy sobie. Ma tylko pierwsze zmiany. Jak tylko test pokaże mi LH jeśli nie jestem teraz w ciąży i @przyjdzie to w okresie okoloowulacji będę to maltretowac[emoji23][emoji23]
 
A w tym cyklu udało się trafić na owu i były przytulanki że czekamy na krechy?
Tak mam męża przy sobie. Ma tylko pierwsze zmiany. Jak tylko test pokaże mi LH jeśli nie jestem teraz w ciąży i @przyjdzie to w okresie okoloowulacji będę to maltretowac[emoji23][emoji23]
 
W tym cyklu nie testowałam ale miałam pierwszy raz plamienia brązowe i śluz różowy w 14dc i były Przytulanki więc nadzieja zawsze jest ale czy coś z tego będzie okaże się za kilka dni.
A w tym cyklu udało się trafić na owu i były przytulanki że czekamy na krechy?
 
reklama
Nie mam parcia na płeć dziecka. Marzę o blizniakach co jest prawdopodobne ale zobaczymy czy się uda.

Co do testów owu właśnie zamówiłam 50szt z Ebay z firmy Davida w DE ale jeszcze nie przyszły. Może przyjdą w przyszłym tygodniu. Ale w razie czego mam jeszcze w domu 10 z clearblue i 10 testów strumieniowych tych tańszych więc na 20 dni mi wystarczy.
Bliźniaki i to najlepiej dwujajowe chłopczyk i dziewczynka za jednym razem! W takim razie trzymam kciuki [emoji16]

Niezły zapasik będzie [emoji7] ale wiesz co, miejmy nadzieję że nie będą te testy owu w ogóle już potrzebne!
 
Do góry